طراحی سایت انتشارات و خدمات نشریه های اینترنتی

مزایای طراحی سایت انتشارات

از آن جا که اینترنت و فضای مجازی بر روی همه چیز تاثیر گذاشته، کتاب و کتاب خوانی نیز از این قاعده مستثنی نمانده و افراد علاقه کمتری را به خواندن کتاب های چاپی نشان میدهند و بخاطر در دسترس بودن و راحتی بیشتر ترجیح  می دهند برای مطالعه کتاب مورد نظر بجای نسخه چاپی آن را به صورت الکترونیک مطالعه کنند. البته ناگفته نماند که هنوز هم افرادی هستند که تمایل دارند کتاب را به صورت چاپی مطالعه نمایند ولی آن دسته از افراد نیز برای یافتن کتاب مورد نظر خود باید از منابع اینترنتی برای پیدا کردن و سفارش آن بهره گیرند.
 

صاحبان سایت انتشارات

پس اگر شما صاحب یک انتشارات هستید، به طراحی وب سایت انتشارات تان نیاز دارید که بتوانید تمام کتاب‌هایی را که تحت عنوان انتشارات شما چاپ می‌شود را به افراد معرفی و نحوه تهیه آن‌ها را مشخص کنید.همچنین برای رفع نیازهای افرادی که تمایل به ‌خواندن نسخه‌های الکترونیکی کتاب ‌های شما دارند نیز باید به دنبال راه‌ حلی باشید.فقط  کافی است یک وب‌سایتی را طراحی و پیاده سازی کنید که با کمک آن بتواند حضور خود را در اینترنت به نمایش بگذارید و با مشتریان در ارتباط باشید. طراحی سایت تخصصی برای انتشارات شما می تواند تاثیر بسیاری در معرفی شما و فروش کتاب هایتان داشته باشد که در این زمینه باید با افراد متخصص همکاری داشته باشید.
 

برخی از امکانات طراحی سایت انتشارات :


فروش کتاب ها به صورت الکترونیکی
اطلاعات در مورد کتاب ها
اخباری درباره تاریخ نشر کتاب ها
معرفی نویسندگان و اطلاعاتی درباره آن ها
معرفی و قرار دادن اطلاعات مراکز پخش و فروش
لیست کتاب های پر فروش و اطلاعاتی مختصر ازآن ها
فروش اینترنتی کتابها به صورت PDF
نظرسنجی کاربران درباره کتاب‌های مختلف
اطلاعاتی درباره تاریخ و زمان نمایشگاه ها و ...
لذا تیم تخصصی ما می تواند با ایجاد سایتی با ظاهر گرافیکی زیبا و بهینه سازی با روش های جدید و بروز دنیا، زمینه ساز حضور انتشارات شما در دنیای مجازی و بازاریابی اینترنتی شود.