شرکت برنامه نویسی وب | بهترین شرکتهای برنامه نویسی تهران

بهترین شرکت های برنامه نویسی وب سایت

شرکت برنامه نویسی راتین از بهترین شرکت های تخصصی در زمینه برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای تحت وب  است که سالها روی پلاتفرم اختصاصی خود ، نیازهای کارفرمایان را پوشش می دهد. راتین رویکرد دانش بنیان در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی تخصصی نرم افزارهای تحت وب را دارد.
بسیاری از شرکت های طراحی وب سایت از آنجا که دانش کافی  ندارند با CMS های آماده(Joomla, Drubal, DotNetNuke, WordPress )کار می کنند کارفرمایان اگر بخواهد کار خود را درآینده گسترش دهند و یک سیستم نرم افزاری هماهنگ با دیگر نرم افزارهای شرکت داشته باشند هیچگاه نباید آنها را بکار ببرند
این نرم افزارها دارای کد سربار (Overload) می باشند ، زیرا عمومی هستند و همه به هسته آنها دسترسی دارند در نتیجه امکان نفوذ همگان نیز بدلیل آشنایی با زیر و بم آن ساده است. معمولا سایت های با Cms اپن سورس در معرض خطر بیشتری هستند مگر اینگه  روشهای جلوگیری از هک روی آنها توسط مختصصان بکار گرفته شود اما باز هم ضریب امنیت پایینتری نسبت به سایت سازهای اختصاصی برنامه نویسی شده دارند.
نرم افزارهای آماده انعطاف پذیری ندارند و شما باید در قالب آن پکیج نیازهایتان را هماهنگ کنید و نسبت به امکانات زبانهای برنامه نویسی مانند Asp.net , Php در سطح پایین تری هستند.
شرکت برنامه نویسی وب
با سالها تجربه در برنامه نویسی وب شراکت راتین همراه شماست ، تا آنچه  در ایده و ذهن شماست را پیاده سازی کند .نرم افزارهای آماده موجود در بازار گاهی پاسخگوی نیازهای کارفرمایان نیست و همه خواسته ها و درخواست آنان را پوشش نمی دهد.

شرکتهای نرم افزاری معمولا نرم افزارهایی را تولید می کنند که ارزش افزوده دارد و می توانند آنرا به چندین مشتری بفروشند تا سود خود را افزایش دهند. در نتیجه اگر رویه و فرآیندهای شرکتی همانند شرکتهای دیگر نباشد خیلی از نرم افزارهای پیش ساخته برای این کارفرمایان کاربردی نخواهند بود و  بناچار باید فرآیندهای خودرا با نرم افزار سازگار کنند.
شرکت راتین با زیر ساختها و پلتفرمی که دارد می تواند همه نیازها و فرآیندهای تحت وب (بیشتر در زمینه خرید و فروش و اتوماسیون) را پیاده سازی و در ادامه آنرا پشتیبانی کند.
شرکت برنامه نویسی راتین از بهترین شرکت های تخصصی در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت های پیشرفته و پرتال های بزرگ است که سالها روی پلاتفرم اختصاصی خود نیازهای کارفرمایان را انجام می دهد  نرم افزارشان را گسترش می دهد .  راتین رویکرد دانش بنیان در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی تخصصی نرم افزارهای تحت وب را دارد.

پیشینه شرکت تخصصی برنامه نویسی راتین

شرکت برنامه نویسی وب سایت  راتین یکی از شرکت های برنامه نویسی وب در تهران است که از سال 85 برنامه نویسی سفارشی تحت وب کارفرمایان را با بستر Asp.net بصورت تخصصی انجام می دهد.
شرکت برنامه نویسی راتین دارای گواهینامه های متعدد در این زمینه از جمله گواهی وزارت صنایع و معادن برای تولید نرم افزار و عضویت به عنوان شرکت برنامه نویسی وب در سازمان نظام صنفی رایانه ای نیز می باشد.
 
الگوی تولید نرم افزار  و برنامه نویسی تخصصی شرکت برنامه نویسی راتین Agile (چابک) می باشد.
 

تولید نرم افزار سفارشی وب  سایت و مراحل انجام پروژه نرم افزاری وب  :

• نیاز سنجی نرم افزار در مرحله اولیه طرح
• امکان سنجی تولید نرم افزار
• طراحی و تحلیل برنامه نویسی وب
• پیاده سازی و انجام پروژه مطابق با تکنولوژی های روز
• تست و تحویل پروژه تا مرحله نهایی و نسخه آلفا
• نگهداری و پشتیبانی پروژه در برنامه نویسی تحت وب

 

بهترین شرکت های برنامه نویسی وب سایت در تهران

گاهی نرم افزارهای آماده در بازار پاسخگوی نیاز کارفرمایان متناسب با شغل خود نیستند و کارفرما نیاز دارد با نرم افزاری خاص براساس گردش کار خود کار کند.
متاسفانه درحال حاضر این کارفرمایان هستند که خود را با نرم افزارهای آماده سازگار می کنند و سیستم کاری خود را بر طبق ماژول های نرم افزار تطبیق می دهند که در  دراز مدت به مشکل برخواهند خورد و همچنین قابلیت وصل شدن به نرم افزار های دیگر مورد استفاده خود را ندارند. برای همین منظور گاهی نیاز است که نرم افزار براساس الگوریتم کارفرما از پایه برنامه نویسی شود.
سبک کار شرکت برنامه نویسی راتین این است که برنامه نویسی را روی هسته تولید شده خود انجام می دهد که برآیند این روش زمان و هزینه تولید کمتر و خطای کمتر است چون هسته نرم افزارها بارها آزمایش شده است .
 

نمونه کارهای شرکت برنامه نویسی وب و نرم افزاری راتین

• نرم افزار کنترل پروژه مسکن مهر
• نرم افزار مدیریت مشتریانcrm  قالیشویی
• نرم افزار مدیرت شعبه های کلینیک پزشکی
• نرم افزار تحت وب کتاب الکترونیک
• نرم افزار خرید و فروش آنلاین نوشته شده در شرکت برنامه نویسی راتین
نرم افزار cms و سایت ساز نوشته شده در شرکت برنامه نویسی راتین
• نرم افزار مدیریت محتوا مالتی مدیا نوشته شده در شرکت برنامه نویسی راتین
 اگر دانش کافی درخصوص برنامه نویسی سایت ندارید، پیشنهاد می کنیم ابتدا مقاله ما با عنوان زبان طراحی سایت چیست را مطالعه کنید. قبلا به صورت جامع و کامل به موضوع برنامه نویسی سایت سمت کاربر Client پرداختیم و حال در این مقاله به معرفی زبان های برنامه نویسی سایت سمت سرور Server می پردازیم و پس از معرفی محبوب ترین و پرکاربردترین آن ها را از دید برنامه نویسان مطرح خواهیم کرد.


بهترین زبان برنامه نویسی وب سایت

با توجه به توضیحاتی که در بالا مطرح شد و معرفی مختصری از این زبان ها، کاملا واضح و مبرهن است که در ایران دو زبان PHP و ASP.NET در زمینه طراحی سایت حرف اول را می زنند. در بین این دو زبان PHP با کاربردی بیش از 70% سایت های دنیا، جایگاه نخست را در میان زبان های برنامه نویسی وب می زند.
 

برنامه نویسی وب سایت چه کاربردی دارد

برنامه نویسی وب سایت از جمله تکنیک های مهم در حوزه فناوری است که نقش بسیار مهمی در پیشبرد و توسعه یک سایت دارد. برنامه نویس با تقویت عملکرد وب سایت، شرایطی ایده آل را برای کسب جایگاه های برتر در گوگل ایجاد می کند.
به عبارتی باید گفت که برنامه نویسی از ساده ترین صفحات در اینترنت تا پیچیده ترین شبکه های اجتماعی، به عنوان یک ضرورت بسیار مهم شناخته می شود. برنامه نویسی سایت یا Web Development مجموعه پردازش هایی است که برای کاربر عادی قابل مشاهده نیست.
تمامی اقدامات و عملیاتی که در پشت صحنه یک سایت انجام می گیرد، مجموعه برنامه نویسی را شکل می دهد. نمایش مقالات سایت برای کاربر با دریافت داده ها از منبع دتابیس که به واسطه کدنویسی برنامه نویس انجام شده، صورت می گیرد.
برقراری ارتباط مستقیم بین کاربر و یک سایت با استفاده از زبان های  مختلف امکانپذیر می گردد. مهم ترین و کاربردی ترین زبان های برنامه نویسی عبارت اند از:
•    JavaScript
•    CSS
•    HTML
توسعه وب را می توان به سه لایه، برنامه نویسی سمت مشتری (frontend) ، کدگذاری سمت سرور (backend) و فناوری پایگاه داده تقسیم کرد.

برنامه نویسی وب سایت سمت مشتری (front-end)

توسعه سمت کاربر وب یا کدنویسی سمت مشتری که با اصطلاح front-end مشخص می شود، مجموعه پردازش هایی است که کاربر قابلیت درک و مشاهده آن را به صورت عینی دارد. کد نویسی سمت مشتری در یک مرورگر وب اجرا می شود و مستقیماً به آنچه افراد هنگام بازدید از یک وب سایت مشاهده می کنند مربوط می شود. مواردی مانند چیدمان، قلم ها، رنگ ها، منوها و فرم های تماس همه شامل این لایه از برنامه نویسی سایت می شوند.

کدنویسی سمت سرور (Back End Development)

برنامه نویس یا کدگذار سمت سرور، متخصصی است که تمامی پردازش ها و کدنویسی های پشت صحنه یک سایت که قابلیت بازدید و مشاهده توسط کاربر را ندارد، انجام می دهد. به عبارتی دیگر، انجام کلیه برنامه نویسی های مرتبط با مهم ترین و اصلی ترین هسته تشکیل دهنده سایت بر عهده برنانویس Back End Development است.
برای درک بهتر برنامه نویسی وب سایت/ Back End می توان این نوع از فعالیت ها و پردازش ها را مشابه تمامی فعالیت یک گروه پشت صحنه در تئاتر دانست.

فناوری پایگاه داده (data base)

فناوری پایگاه داده یا دتا بیس بانک اطلاعاتی گسترده و مهمی است که شامل کلیه پرونده ها و محتواهای موجود در سایت می شود. وجود این بانک اطلاعاتی به منظور عملکرد وب سایت لازم و ضروری است.
ذخیره این اطلاعات به گونه ای صورت می گیرد که بازیابی، سازماندهی، ویرایش و همچنین ذخیره آن به سادگی امکانپذیر گردد. پایگاه داده بر روی یک سرور اجرا می شود و اکثر وب سایت ها معمولاً از نوعی سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای استفاده می کنند.

فناوری frontend  و backend و پایگاه داده مانند یک سیستم مکمل عمل می کنند. عملکرد این سیستم ها با هم باعث فعالیت یک وب سایت یا برنامه کاملاً کاربردی به بهترین شکل ممکن و بدون خطا می شود.

از آن جایی که برنامه نویسی امری بسیار تخصصی است، انتخاب شرکت های برتر در این حوزه می تواند گزینه ای ایده آل برای کسب جایگاه های برتر و دستیابی به اهداف تعیین شده باشد. شرکت برنامه نویسی راتین یکی از موفق ترین شرکت های برنامه نویسی تحت وب تهران با سابقه ای درخشان است.
مشاوره و ارتباط مستقیم با متخصصین برنامه نویس در شرکت راتین جزء مهم ترین مزایایی است که هر یک از کارفرمایان یا متقاضیان طراحی سایت یا شبکه های اجتماعی می توانند شاهد آن باشند.

زبان برنامه نویسی شرکت راتین چیست ؟
زبان برنامه نویسی شرکت راتین ASP.NET می باشد که بر پایه کد نویسی سی شارپ می باشد. امروزه بیشتر سایت های پرمخاطب و سازمانی که امنیت اطلاعات برایشان مهم است از این کدنویسی استفاده می کنند به دلیل سبک بودن و امنیت بالا در سایت .
آینده برنامه نویسی وب چیست ؟
با روی کار آمدن سایت سازها و توجه کاربران به سایت های آماده ، پیش بینی می شود که  برنامه نویسی وب در سایت سازهایی می تواند موفق باشد که به صورت کاملا بومی نوشته شده و قابلیت سفارشی سازی و گسترش پذیری برای تمامی کاربران را دارا می باشند.
آیا استفاده از پکیج های خارجی بدون داشتن سابقه برنامه نویسی کافیست ؟
تجربه نشان داده است که شرکت هایی که از پکیج های خارجی و آماده استفاده می کنند هیچ دانشی از برنامه نویسی اختصاصی و کاربردی این پکیج ها ندارند و همین باعث می شود که توانایی گسترش پذیری و برطرف کردن نیازهای مشتریان سایت را نداشته باشند و به مرور زمان کنار گذاشته می شو
مراحل سفارش برنامه نویسی در زمینه طراحی سایت چیست ؟
نیازسنجی در مرحله طرح اولیه . طراحی و تحلیل برنامه نویسی برای طراحی سایت . استفاده از تکنولوژی روز در پیاده سازی و برنامه نویسی سایت . تست پروژه در چندین مرحله قبل از تحویل نسخه آلفا . تحویل برنامه نویسی آلفا و آموزش کامل بخش های سایت . پشتیبانی و نگهداری پروژه برنامه نویسی شده توسط تیم فنی .
آیا در برنامه نویسی وب از استانداردهای جهانی استفاده می شود؟
رعایت اصول کدنویسی به روز شرکت راتین مطابق با استانداردهای جهانی W3C می باشد همچنین ساده سازی و سبک کردن کدنویسی های html و css باعث لود شدن سایت ها با سرعت بالا و قرارگیری در جایگاه بالاتر در رتبه های گوگل شده است .
امنیت کدنویسی و پیاده سازی این سایت ها در مقابل هک و نفوذ به آن به چه صورت می باشد ؟
  • ذخیره اطلاعات مهم از قبیل رمز های ورود و... بصورت کد هشینگ در پایگاه داده ها
  • کنترل خطا (Error handling) و صفحاتی که در سایت وجود ندارند (Page not found) با پیغام مناسب .
  • دسته بندی و بازنویسی URLها .
  • اعتبار سنجی سمت سرور و کاربر در فرم ها.
  • جلوگیری از هک SQL-Injection.
  • قابلیت کنترل آی پی ها برای جلوگیری از حمله DDOS کاربران.