سفارش طراحی سایت | هزینه سفارش سایت شرکتی

قالبهای آماده

قالبهای آماده
کدنویسی قالبها 100% بومی است
از 1.200.000تومان
 • امکان تغییر پذیری چیدمان و گرافیک
 • تمدید سالیانه 55%
 • 4 روز آزمایش کنید بعد پرداخت
جزئیات بیشتر ...

طراحی سایت نیمه سفارشی

طراحی سایت نیمه سفارشی
پرفروشترین و بهینه ترین روش است
از 4.500.000تومان
 • روی قالبهای کاریک سفارشی سازی می شود
 • امکان بارگذاری سایت روی هاستهای دیگر
 • تحویل 2 روزه
جزئیات بیشتر ...

طراحی سایت تمام سفارشی

طراحی سایت تمام سفارشی
پرتال ها و وب سایتهای اختصاصی
از 8 میلیون تومان
 • طراحی سایت بدون هیچ محدودیت
 • پیاده سازی طرح به دلخواه شما 
 • تحویل 10 روزه
جزئیات بیشتر ...

سفارش طراحی سایت شرکتی در شرکت برنامه نویسی راتین که از بهترین شرکت های تخصصی در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت های پیشرفته است. طراحی سایت شرکتی سفارشی روندی است که سایت ریز به ریز به درخواست مشتری انجام می شود در کنار روشهای دیگر شرکت راتین مانند قالبهای آماده و طراحی سایت نیمه سفارشی که پاسخگوی کامل نیاز کارفرمایان است . تفاوت طراحی سایت سفارشی در مقایسه با 2 روش دیگر اینست که یک اتود یا طرح اولیه گرافیکی طراحی می شود و برای کارفرما فرستاده می شود این رفت و برگشت 3 بار انجام می شود تا رضایت کارفرما فراهم شود. و ساختار گرافیکی مورد پسند واقع شود.سپس html طرح گرافیکی پیاده سازی می شود . اما در روش نیمه سفارشی روی یکی از قالبهای آماده تغییرات چیدمان و ساختار  انجام می شود این روش معمولا رضابت کارفرما را فراهم می کند و خیلی ارزانتر و سریعتر خواهد بود.
 
 

طراحی سایت سفارشی شرکتی گونه ای از طراحی سایت است که اختصاصی طراحی می شود و  کارفرما، ساختار آن را می چنید و کاملا به سلیقه کارفرما پیاده سازی می کند و نظر کارفرما در سفارش طراحی سایت شرکتی بسیار پر اهمیت است، از طراحی گرافیک که اختصاصی است  تا انتخاب ماژولها . این روش مناسب کارفرمایان و شرکتهایی است که می خواهند وب سایت خاص خودشان را داشته باشند . و اهمیت زیادی به خاص بودن می دهند و می خواهند سایت متفاوتی داشته باشند.

قیمت و تعرفه و هزینه در طراحی سایت سفارشی بستگی به ماژولها و امکانات انتخابی در وب سایت دارد. بازه قیمت و هزینه در سفارش وب سایت میان کارفرمایان نوسان فراوانی دارد . بر آن شدیم با ریز کردن لیست امکانات وب سایت کمی از ابهام و آشفتگی بازار بکاهیم.
همچنین سیستم ماژولار سایت ساز راتین این امکان را به کارفرمایان می دهد تا در آینده ماژول های جدید را به وب سایت سفارشی اضافه کنند و هیچ نگرانی از بابت آینده نگری در طراحی وب سایت خود نداشته باشند.

راهنمای سفارش طراحی سایت شرکتی

راهنمای سفارش طراحی سایت جامع ترین اطلاعات را در اختیار متقاضیان طراحی سایت به منظور ورود به دنیای وب قرار می دهد. انتخاب یک مجموعه یا گروه حرفه ای برای سفارش سایت، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. طراحی اولیه یک سایت نیازمند هزینه و زمان خواهد بود، بنابراین انتخاب یک گروه طراحی سایت حرفه ای، تضمین کننده بازگشت سرمایه و زمان صرف شده در این مسیر برای متقاضی است.
سفارش طراحی سایت با برآورد داده ها و اطلاعات مهمی از جمله میزان بودجه در نظر گرفته شده برای سایت، نوع هدف نهایی از فعالیت در سایت و همینطور دامنه و وسعت فعالیت وب سایت امکانپذیر می شود. توجه به این نکات به عنوان مهم ترین اولویت ها برای جلوگیری از تلف شدن هزینه ها و همینطور زمان ضروری است.
مشخص شدن هر یک از نیازهای مورد نظر مشتری در کنار امکانات مهم سایت، اصلی ترین موضوعی است که پس از دریافت مشاوره های تخصصی سفارش سایت می توان به یک جمع بندی کلی درباره آن دست یافت. پس از این مرحله، بررسی میزان توسعه سایت و همینطور اهداف کوتاه مدت یا بلند مدت مورد نظر، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
در صورتی که اطلاعات ارائه شده توسط مشتری به طراح سایت جهت ثبت سفارش سایت کامل تر باشد، قطعا مراحل طراحی با سرعت و دقت بیشتری انجام می گیرد. 
سفارش طراحی سایت با توجه به این نکته می تواند بهترین بازخورد را داشته باشد. در نظر گرفتن بودجه اندک یا بودجه ای سنگین برای مراحل سفارش ساخت سایت به انتظارات و همینطور هدف مشتری وابسته است. اما به طور حتم داشتن سایتی با بهترین امکانات، نیازمند تعیین بودجه ای نسبتا سنگین است.
طی کردن پیش نیازهای ضروری تا زمان سفارش ساخت سایت از جمله مواردی مانند بررسی هزینه ها، سطح توقعات مشتری و همینطور میزان رقابت پذیری سایت، جزء موضوعاتی است که می تواند نقش مهمی در افزایش رضایت مندی مشتری پس از طراحی سایت داشته باشد.

گرفتن سفارش طراحی سایت شرکتی

گرفتن سفارش طراحی سایت توسط گروه های مختلف انجام می شود. بررسی نمونه کارهای یک گروه، ساده ترین روش برای تعیین میزان تخصص و کیفیت کار خواهد بود. دریافت سفارش طراحی سایت عموما با پشتوانه ای قوی انجام می گیرد. پشتوانه ای که تضمین کننده یک خروجی ایده آل و رضایت بخش برای مشتری است.
بررسی رزومه کار طراح سایت یا گروه طراحی سایت اولین قدم برای آشنایی با سبک کار گروه و همینطور تعیین میزان کیفیت کار است. در این مرحله علاوه بر میزان تخصص و مهارت طراح، یا گروه طراحی، در نظر داشتن نکات دیگری نیز ضروری است. 
طراح، علاوه بر دریافت سفارش طراحی سایت و طراحی وب، وظیفه های دیگری را نیز برعهده دارد. سئو سایت یکی از مهم ترین این وظایف محسوب می گردد. انجام مجموعه ای از اقدامات و فعالیت ها برای بهبود بخشیدن رتبه سایت در ربین رقبا و کسب رنکینگ های برتر در گوگل، موضوع مهمی است که در نهایت از آن با عنوان سئو یاد می شود.
از این جهت باید گفت که دریافت سفارش طراحی سایت تنها وظیفه گروه یا فرد طراح نیست. رعایت مهم ترین اصول در رابطه با سئو تکنیکال از ضرورت های مهمی است که ارتقا رتبه سایت به واسطه آن امکانپذیر می گردد. طراحی تجربه کاربری یا UX از جمله موارد دیگری است که توجه به آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
هدایت کاربر سایت به سمت هدف اصلی موضوعی است که تجربه کاربری یا UX را معنی می کند. طراحی قالب یک سایت به شکل بهینه و بر اساس بهترین اصول تعریف شده از نظر گوگل در معنی بخشیدن به تجربه کاربری یا UX موثر است.
بهینه سازی وب سایت یکی از مهم ترین انتظاراتی است که هنگام ثبت سفارش طراحی سایت نباید از کنار آن به سادگی عبور کرد. طراح وب سایت باید تضمین کننده بهینه سازی سایت محتوا، عکس و هر یک از فایل های درج شده در زمان های مناسب به منظور کسب بهترین نتیجه از فعالیت سایت در گوگل باشد.
ثبت سفارش سایت برای ورود به دنیای تجارت یا حتی حضور در بین رقبا به منظور ارائه اطلاعات و تجربیات در حوزه هایی مانند روانشناسی باید در مجموعه یا گروه هایی معتبر انجام گیرد. سفارش طراحی سایت به دلیل هزینه های نسبتا سنگین، به سادگی امکانپذیر نیست.

برآورد هزینه طراحی سایت سفارشی شرکتی

نحوه برآورد هزینه سفارش طراحی سایت در هر یک از مجموعه ها و شرکت های ارائه دهنده این خدمات، طبق الگوهای خاصی انجام می گیرد. اما مهم ترین علت تفاوت قیمت طراحی سایت در گروه های مختلف چیست؟
شاید کیفیت طراحی یک وب سایت در گروه های مختلف و توسط طراحان مختلف، متفاوت است. این تفاوت می تواند یکی از مهم ترین دلایل متنوع بودن قیمت ها و تعرفه های طراحی وب سایت باشد. 
طراحان سایت به خوبی از تغییر تعرفه ها و قیمت های مصوب مطلع هستند. تعرفه سفارش ساخت سایت هر ساله تغییر می کند. به طور کلی باید گفت که چیزی تحت عنوان هزینه "متوسط" طراحی وجود ندارد.
چرا که فرآیند سفارش طراحی سایت فرآیند نسبتا پیچیده، هزینه بر و زمان بری بوده که کنترل و مدیریت آن نیازمند تخصص و مهارت بالایی است. بررسی تمامی هزینه ها و فرآیند های مورد نیاز جهت رسیدن به یک جمع بندی کلی طی مراحلی مانند آنالیز سایت و همچنین میزان فعالیت رقبا امکانپذیر است.
در نظر داشتن پارامترهایی نظیر تجربه، کیفیت کار و همینطور شناخت رقبا فعال در حوزه طراحی وب سایت های مختلف، از جمله مواردی است که میزان موفقیت یک پروژه را به طور حتم تضمین می کند.
هزینه سفارش سایت (سفارش طراحی سایت) فروشگاهی یا شرکتی در مقایسه با سفارش طراحی سایت خبری متفاوت است. آنالیز هزینه ها با توجه به میزان امکانات و ویژگی های طراحی شده برای سایت، می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی وب سایت حرفه ای شرکتی

سفارش طراحی سایت حرفه ای، جذاب، کارآمد و قوی از اصلی ترین مراحل موفقیت و کسب جایگاه های برتر در بین رقبا است. باقی ماندن در چرخه رقابت های تنگاتنگ بین سایت های فعال در گوگل، به سادگی امکانپذیر نیست.
از طرفی دیگر علاوه بر باقی مانده در این چرخه، کسب درآمدهای ملموس به عنوان یک هدف مهم شناخته می شود که نباید از آن چشم پوشی کرد. سطح تجربه یک طراح باعث ارائه بهترین پیشنهادات به مشتری در رابطه با قیمت و همینطور کیفیت کار می شود.
نرم افزار های مختلفی وجود دارند که استفاده از آن ها برای تعیین میزان مبلغ و قیمت کار کمک کننده خواهد بود. با ارائه برخی داده ها به نرم افزار از جمله میزان کیفیت گرافیک، کیفیت و نوع طراحی و پارامترهایی مشابه، می توان یک جمع بندی دقیق از قیمت را شاهد بود.
بسیاری از متقاضیان سفارش طراحی سایت با پرداخت یک هزینه مشخص و صرف زمان لازم می توانند به نتیجه ایده آل مورد نظر خود دست یابند. باید به این نکته بسیار مهم نیز توجه کرد که طراحی یک وب سایت، چندان کار ساده ای نیست. 
پایدار بودن در تجارت با کمک وب سایتی قوی به سادگی امکانپذیر است. بنابراین صرف هزینه های مشخص در این راه ضروری است. با انتخاب یک شرکت مطمئن و ارائه سفارش طراحی سایت می توان علاوه بر اطمینان از کسب بازخورد های مثبت، شاهد تحولاتی واقعی و تاثیرگذار در حرفه کسب و کار آنلاین بود.
آژانس های طراحی سایت، افرادی که به صورت دورکار یا فریلنسر در این حوزه فعالیت می کنند یا شرکت های تخصصی طراحی وب سایت، هر یک می توانند گزینه ای فوق العاده برای سفارش طراحی سایت باشند.
بررسی مزایا و معایب همکاری با این مجموعه ها ضروری است.

نکات مهم در سفارش طراحی سایت شرکتی

نکات مهم در سفارش طراحی سایت شامل موضوعات متعددی است که توجه به هر یک می تواند باعث حذف قطعی ریسک یا احتمالات خطرآفرین برای کارفرما یا وب سایت باشد. اولین و مهم ترین نکته در طراحی هر نوع سایت، درک طراح از انتظارات و ایده های کارفرما است.
طراحی سایت زمانی به موفقیت منجر خواهد شد که طراح درک کاملی از انتظارات، ایده ها و همینطور سطح توقع مشتری داشته باشد. انتخاب یک طرحِ خوب، تنها موضوعی نیست که باید به آن توجه کرد.
بلکه نکات متعدد و بسیاری وجود دارد که بررسی هر یک حائز اهمیت است. سرعت بارگذاری سایت یکی از اصلی ترین مواردی است که عدم توجه به آن باعث ایجاد یک مانع جدی جهت ارتباط گیری کاربر و سایت می شود.
 تئوری های ساده ای وجود دارد که به کارگیری آن ها در ثبت سفارش طراحی سایت می تواند باعث ایجاد شرایطی ایده آل برای کاربران گردد. این تئوری ها عبارت اند از:
 • استفاده از عبارت های توصیفی به عنوان کلمه کلیدی
 • درج راه های ارتباطی در تمام صفحه سایت به شکل جذاب
 • ایجاد یک پنل خاص برای سوالات کاربران
 • نمایش چیزهای جدید در زمان مشخص برای کاربر
 • رعایت استانداردهای لازم برای طراحی صفحه سایت
 • استفاده از هارمونی رنگ ها به شکل هوشمندانه
 • رعایت ترتیب منوها برای دسترسی هر چه ساده تر کاربران
رعایت این نکات و نکته های ظریف دیگر می تواند باعث مشاهده یک خروجی فوق العاده ایده آل از سایت طراحی شده برای کاربر گردد. اجرا این تغییرات یا به نوعی این نکات در مراحل طراحی یک سایت، شاید در گام های نخست باعث تحولات چشمگیری نگردد.
اما قطعا با گذشت مدت زمانی مشخص از اعمال این تغییرات، می توان با بازخوردهایی هیجان انگیز مواجه شد. به طور کلی امروزه مراحل سفارش ساخت سایت فروشگاهی، خبری، سرگرمی و غیره به سرعت و با دقتی بالا طی می شود.
ثبت سفارش طراحی سایت در شرکت های معتبر از جمله شرکت راتین، این اطمینان را برای متقاضی ایجاد می کند، که علاوه بر خروجی باکیفیت، تضمین قطعی برای پشتیبانی پس از ثبت سفارش سایت وجود داشته باشد.

محاسبه آنلاین قیمت طراحی سایت،برآورد هزینه طراحی سایت آنلاین

محاسبه آنلاین قیمت طراحی سایت شرکتی یکی از اقداماتی است که با استفاده از آن می توان به یک نتیجه سریع و دقیق دست یافت. البته که تعرفه های تعریف شده توسط گروه های مختلف برای طراحی سایت یکسان نیست. اما این تعرفه ها تابع مشخصه های مشابهی تعیین می شوند.
قیمت و هزینه سفارش طراحی سایت خوب و حرفه ای توسط یک گروه حرفه ای و متخصص، شباهتی به تعرفه تعیین شده توسط یک گروه نوپا یا غیر حرفه ای ندارد. ضمن اینکه نتایج حاصل از این دو طراحی نیز یکسان نخواهند بود.
برای آشنایی با اهمیت تخصص و میزان مهارت طراح، باید گفت که طراح سایت وردپرس در صورت عدم آشنایی با شبکه ها یا راه های نفوذ به وب سایت، قطعا زیرساخت مناسبی را برای عدم هک و آسیب دیدگی وب ایجاد نخواهد کرد.
این در حالی است که طراح سایت وردپرس حرفه ای و متخصص، با توجه به آشنایی کامل با محیط وردپرس، تمامی راه های نفوذ و هک را به خوبی مسدود خواهد کرد. امنیت سایت یکی از مهم ترین دغدغه های مشتریان یا کارفرمایان در زمان سفارش طراحی سایت است.
امنیتی که تضمین آن به طور صد در صد و قطعی امکانپذیر نیست. استفاده از وب سایت های آماده CMS یا وب سایت های ASP.NET که از بانک اطلاعاتی Microsoft SQL Server بهره می برند، مزایا و معایب خاص خود را داراست.
عدم وجود محدودیت به منظور ثبت سفارش ساخت سایت در مجموعه های مختلف
از مهم ترین فاکتورهای موثر در هزینه سفارش طراحی سایت شرکتی باید به این موارد اشاره کرد.
 • ظاهر سایت
 • پشتیبانی سایت
 • زبان برنامه نویسی
 • هاست و دامنه
 • طراحی سایت با CMS آماده
 • نوع سیستم مدیریت و تولید محتوا
 • طراخی اختصاصی
محاسبه قیمت سفارش سایت شرکتی در گروه های طراحی وب مانند گروه حرفه ای راتین بر اساس پارامترهای مختلفی انجام می گیرد.
سفارش ساخت سایت در شرکت های مختلف بر اساس اصول و قواعد متعددی دریافت می شود. یکی از مهم ترین پارامتر ها در سفارش ساخت سایت توجه به کدنویسی و برنامه نویسی است.
اطمینان از وجود این مهارت در تیم مورد نظر برای ثبت سفارش سایت، اصلی ترین موضوعی است که باید به آن توجه کرد.  

سفارش طراحی سایت شرکتی حرفه ای و فوق حرفه ای

ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی با توجه به انتظارات مخاطبین و همینطور در نظر داشتن موضوعات مهمی از جمله کیفیت و سطح فعالیت رقبا منطقی است. به همین دلیل دریافت مشاوره های تخصصی پیش از سفارش سایت شرکتی ، این فرصت را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا امکان انتخاب مناسب ترین راه را داشته باشند.
مشاهده نموه های طراحی شده برای سفارش سایت شرکتی می تواند یکی از فرصت های فوق العاده مطلوب برای آشنایی با سبک کار و میزان تخصص یک مجموعه یا گروه باشد. سفارش طراحی سایت حرفه ای با بررسی نمونه کارها قطعا فرصت آزمون و خطا را ایجاد می کند.
سفارش ساخت سایت شرکتی به صورت حرفه ای یا فوق حرفه ای باید با بررسی نمونه کارهای آنلاین یا در نظر داشتن میزان تجربه و تخصص طراح، انجام گیرد. سفارش سایت به عنوان یک راه پرنفوذ در دنیای وب برای فعالیت و همینطور کسب درآمد در صورت اطلاع از پیش نیازهای ضروری، هرگز پشیمانی یا زیان مالی را به همراه ندارد.
بسیاری از شرکت ها با تبلیغات فریبنده درباره سفارش ساخت سایت باعث گمراهی یا اشتباه مشتریان می شوند. یکی از رایج ترین اشتباهات درباره اعتماد به یک گروه جهت سفارش ساخت سایت نادیده گرفتن نمونه کارهایی است که سندی بر مهارت یا بی تجربگی گروه خواهد بود.

گروه طراحی سایت راتین با بیش از 15 سال سابقه ، در زمینه برآورد هزینه طراحی سایت و سفارش طراحی سایت و توسعه ساخت سایت ساز اختصاصی خوب "سایت ساز کاریک" به صورت مستمر فعالیت داشته . اعتقاد ما این است که در زمینه بازاریابی دیجیتال ، صنعت دیگری همانند انجام طراحی سایت وجود ندارد که ما از آن آگاه نباشیم و به سرعت و به طرز چشمگیری که در حال حاضر طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال پیش می رود آشنا نباشیم .
طبق میانگین جهانی نمره استانداردی که برای سایت سفارش سایت هایی که از طریق برنامه سایت سازها و یا وب سایت های اختصاصی و سایت سفارشی توسط شرکت طراحی سایت معتبر انجام می شوند ، نمره 60.9 از 100 را دریافت می کنند.
با افزایش نیاز به هزینه سفارش سایت ، شما نیز برای حمایت کسب و کار خود تلاش های زیادی انجام می دهید که به دید بازدیدکنندگان جهانی وب سایت در بیایید ، به ویژه در بازار امروزما احساس می کنیم که موضوعات مهمی وجود دارد که باید موارد اصلی آن مورد بررسی دقیق قرار بگیرد و بررسی کنیم تا مطمئن شویم سایت شما از نظر گوگل و سایت های رنکینگ امتیاز بالایی داشته باشد و رو به نزول و یا در لیست سیاه گوگل نباشد.
همچنین باید بررسی شود که مشاغل مختلف در ورود به وب سایت شما و گرفتن سفارش طراحی سایت، چه نکاتی مدنظرشان است و چه چیزی بشتر برایشان در سایت شما جلب توجه میکند که این اقدام منجر به افزایش تولید و بهره وری در زمینه کاری شما همچنین بالارفتن تعداد بازدیدکننده سایت می شود که در نهایت از لحاظ ساختاری و گرافیک باعث سازگاری با موبایل و ایجاد اعتماد به وب سایت شما می شود.
حتی اگر اطمینان کاملی از عملکرد مثبت انجام طراحی سایت خود داشته باشید ، نکات مهم و کلیدی سایت هرلحظه تغییر و یا به روز رسانی می شوند و این باعث می شود سایت سفارش سایت شما به مرور زمان از لحاظ تکنیکی و آپدیت بودن عقب بیوفتد و خود این عامل باعث کم شدن رتبه سایت شما در رنکینگ های گوگل بشود. اگر یک سری نکات مهم را در انجام طراحی سایت خود به درستی رعایت کنید ، در به دست آوردن وب سایتی که نمره مناسبی کسب می کند به خوبی پیش خواهید رفت.

اهداف و برنامه ریزی ها در طراحی وب سایت
چه در حال گرفتن سفارش طراحی سایت شرکتی  جدید از ابتدا باشید و چه در حال بازسازی وب سایتی که مدتی در اختیار دارید باشید ، اولین قدم این است که مشخص کنید دقیقاً چه کاری می خواهید در انجام طراحی سایت شما انجام شود و سپس برنامه ای برای چگونگی تحقق آن ایجاد کنید.
در بازار امروز یکی از اولین اهداف شما باید سفارش طراحی سایتی باشد که به مشتریان شما این امکان را بدهد تا با کمترین تلاش ممکن اهداف خود را در سایت شما به انجام برسانند.
در اینجا یک مثال آورده شده است. بیایید بگوییم که یکی از اهداف شرایط طراحی سایت ایجاد دریچه ای است که به فروش بیشتر منجر میشود. برای رسیدن به این هدف  شما باید انجام طراحی سایت خود را در ابتدا به صورت استاندارد ایجاد کنید تا مشتریان بتوانند سایت شما را پیدا کنند بعد از آن بتوانند اطلاعات مورد علاقه خود و نیازهای اصلیشان را پیدا کنند و در مورد محصولات یا خدمات شما به راحتی ممکن اطلاعات جمع کنند.
برای دستیابی به این هدف باید معماری اطلاعات و متن های وب سایت خود را به دقت ارزیابی کنید تا مشتریان شما قادر به یافتن اطلاعاتی باشند که به صورت واضح و در نمای اول در اختیار بگیرند.
برنامه ریزی
اکنون که اهدافی را که برای برآورد هزینه طراحی سایت خود در نظر گرفته اید ، مشتریان متفاوتی را که می خواهید در وب سایت خود جذب کنید که بتوانند محصولات و خدمات شما را مشاهده کنند که می تواند از هر گروه و از هر کسب و کاری باشند لیست کنید و سپس برنامه منظمی برای هر گروه از بازدیدکنندگان که بیشترین ورود را می توانند به سایت سفارش سایت شما داشته باشند را ثبت کنید . اکنون وقت آن فرا رسیده است که توجه خود را به تدوین طرحی معطوف کنید که به ویژگی های مورد نیاز سفارش طراحی سایت شرکتی شما بپردازد.
ویژگی های یک وب سایت می تواند از فرم تماس با ما معمولی گرفته تا محتوای چند وجهی تعامل با مشتری باشد که به هر مشتری در طول بازدید از محصولات و اطلاعات سایت شما کمک می کند.

برخی از مهمترین ویژگیهایی که در مراحل برنامه ریزی باید در مورد آنها تصمیم بگیرید ، عبارتند از:

چندرسانه ای بودن سایت: آیا شما می خواهید فیلم ها یا قسمت های پادکست را در انجام طراحی سایت خود داشته باشید؟ هر دو این مسئله یعنی قسمت فیلم و قسمت پادکست عملکرد جذابی است که واقعاً بازدیدکنندگان وب سایت را درگیر خود می کند ، اما برنامه ریزی در این مورد بسیار مهم است زیرا ایجاد و ویرایش این پرونده های چندرسانه ای زمانبر است و شما قبل از ورود به این زمینه باید بررسی کنید که فضای میزبانی هاست سایت شما قادرخواهد بود که کنترل پهنای باند سایت شما را از نظر سرعت مورد نیاز پشتیبانی کند.
در هنگام جلب بازدیدکنندگان وب سایت برای در اختیار گذاشتن اطلاعاتی که مورد نیاز آنها است از طریق به اشتراک گذاشتن نام و اطلاعات ایمیل آنها در ازای برخی از اطلاعات مانند مقاله یا محصول ، باعث میشود اطلاعات مهمی از کاربران شما در سفارش طراحی سایت ذخیره شود . اطلاعات محتوایی که در اختیار دارید با رشد کسب و کار شما گسترش می یابد  که این روند ثبت اطاعات کاربران در آینده سایت شما مفید خواهد بود.
محتوای سایت : محتوای پرمخاطب. اگر می توانید بخشی از بودجه گرفتن سفارش طراحی سایت به آژانس های تولید محتوا اختصاص دهید تا آژانس طراحی سایت در وب سایت شما تولید محتوا کند ، این کار را حتما و بدون هیچ دیرکردی انجام دهید! این ارزش سرمایه گذاری را خواهد داشت. با توجه به تجربه ، هر بار که یک پروژه توسعه وب سایت از تاریخ راه اندازی با محتوای هدفمند طراحی می شود در آینده نزدیک نتیجه چندین برابری خواهد داشت .
مطالب بیشتر از آنچه که دیگران انتظار دارند ، در دسترس آنها قرار دهید. مطالب باید در سطحی نوشته شود که بازدیدکنندگان را به خواندن آن ترغیب کند. این نوشتار بسیار متفاوت از نوشتن برای سند نسخه چاپی است. مردم به طور آنلاین در حال مطالعه مطالب شما و برقراری ارتباط با طراحی سایت شما هستند ، بنابراین شما باید محتوای آن را به گونه ای تنظیم کنید که افراد به راحتی نتوانند از آن رد شوند ، اما همچنان تمام اطلاعاتی را که می خواهند بدست بیاورند و  جمع آوری کنند.
دومین نکته و احتمالاً بخشی که به عنوان محتوای مهم در برآورد هزینه طراحی سایت درنظر گرفته می شود، تصاویر هستند. دریافت تصاویر مناسب بیشترین نقش را در جذب افراد به صفحات وب سایت شما ایفا می کند تا به اندازه کافی در محتوا و مطالب نوشته شده بمانند.
اگر افرادی وارد وب سایت شما بشوند و تصویری که در محتوای سایت ببیند که مربوط به سایت شما و محتوای ارائه شده در سایت نباشد ، معمولا خیلی سریع از سایت شما خارج شده و حتی احتمال این راهم دارد که هرگز بازنگردند برای دیدن محتوای سایت شما .

طراحی و تجربه کاربری (UX)

زیبایی که در طراحی سایت شما استفاده می شود همزمان در نگاه بیننده است. ما هر روز با افرادی صحبت می کنیم که احساس می کنند وب سایت آنها جذاب نیست و احساس می کنند به همین دلیل است که آنها آنچه را که می خواهند از وب سایت خود نمی گیرند.
بدون شک هزینه سفارش سایت کار بسیار دشوار و مهمی است ، اما نباید در اولویت اصلی و در درجه اول طراحی یک وب سایت باشد. این طراحی باید تصویر برند شرکت را انجام دهد. این طراحی باید پاسخگوی نیازهای کاربر باشد. طراحی نباید سرعت سایت را کم کند.
مهمترین عنصر برای تجربه یک وب سایت استاندارد و با کیفیت ، تجربه کاربری است که طراحی آن را تسهیل می کند. اگر شرایط طراحی سایت شما تجربه کاربری خوبی را ارائه ندهد ، اکثر افرادی که از وب سایت شما بازدید می کنند هرگز بر نخواهند گشت.
UX چیست؟ UX در  توسعه طرحی یک سایت شامل : ساختار ، رنگها و متن یک صفحه وب است که برای کاربران شما لذت بخش خواهد بود UX خوب تعامل ، تبدیل را افزایش می دهد و به شما کمک می کند تا در موتور جستجوی گوگل رتبه بالاتری کسب کنید.
UX نیاز به برنامه ریزی مناسب بر اساس بخشهای مختلف مشتری دارد که به وب سایت شخصی خود مربوط می شود. به مناطقی در وب سایت خود که می توانند باعث ایجاد اصطکاک در کاربران شما شوند ، فکر کنید و سعی کنید راه هایی برای از بین بردن این اصطکاک ها پیدا کنید.
آیا واقعاً لازم است همه اطلاعات را در فرم تماس با ما ضبط کنید؟ آیا راهی آسانتر برای کسی وجود دارد که برخی از مطالب شما را بارگیری کند؟ آیا راهی وجود دارد که مشتری بتواند از انجام طراحی سایت شما برای دریافت اطلاعات پشتیبانی استفاده کند؟

سازگاری با موبایل در طراحی سایت :

این موضوع از سال 2017 هنگامی که کل صنعت  را پیش بینی می کردند مطرح بود. این دقیقا زمانی بود که صنعت بازاریابی دیجیتال متقاعد شد که جدیدترین الگوریتم گوگل ، که شامل سازگاری با موبایل بود به عنوان رتبه بندی در جستجو در اولویت رتبه بندی سایت قرار گرفت.
بالاخره به روزرسانی الگوریتم سازگاری سایت با تلفن همراه راه اندازی شد و جهان همچنان در حال چرخش بود. پایان دنیا رخ نداد اما  آنچه اتفاق افتاد این بود که همه کاربران از جدی بودن این مسئله که تمامی سایت ها باید با تلفن همراه نیز سازگار باشند اطمینان حاصل کردند که تمامی موارد مربوط به این بروزرسانی جدید گوگل را در نظر بگیرند .
اگر پیگیر تلفن همراه نبوده اید ، در اینجا برخی از مواردی است که باید از آنها آگاه باشید.
وب سایت ریسپانسیو: اطمینان حاصل کنید که شرایط طراحی سایت شما به روشی پیاده سازی شده که  طراحی ریسپانسیو داشته باشد که به همان اندازه که روی دسکتاپ نمایش داده می شود  در دستگاه های همراه نیز با همان کیفیت نمایش داده شود.
روش های مختلفی وجود دارد که می توانید یک وب سایت را طراحی کنید تا “مناسب برای موبایل” باشد. طراحی ریسپانسیو روش ترجیحی Google است و همچنین پیاده سازی و نگهداری آن آسانترین روش برای سفارش طراحی سایت شما خواهد بود.
سرعت لود سایت : درست مانند نسخه نمایش در کامپیوترهای دسکتاپ ، وب سایت شما باید سرعت یک یا A را داشته باشد چون مهم است که سایت سفارش سایت شما در دستگاه های تلفن همراه با سرعت بالایی لود شود. برخی معتقدند که سرعت لود شدن سایت در موبایل از اهمیت بیشتری برخوردار است.
در اینجا به شما نشان میدهیم که چرا سرعت یک سایت بسیار مهم است:
از هر 4 بازدید کننده 1 وب سایتی را که بارگیری آن بیش از 4 ثانیه طول می کشد رها می کند.
وب سایت موبایل به طور متوسط 27.3 ثانیه طول می کشد.
46٪ از کاربران وب سایتی را که بارگیری آن بیش از حد طولانی شود ، انجام نمی دهند.
تاخیر 1 ثانیه ای در سرعت ، رضایت مشتری را 16٪ کاهش می دهد.
 

 

دسته بندی سفارش طراحی سایت

 • سفارش طراحی سایت فروشگاهی

 • سفارش طراحی سایت شرکتی

 • سفارش طراحی سایت آموزشی

 • سفارش طراحی سایت شخصی

 • سفارش طراحی سایت خبری

 • سفارش طراحی سایت خدماتی

 • سفارش طراحی سایت پزشکی

 • سفارش طراحی سایت وکیل

 • سفارش طراحی سایت رستوران

 • سفارش طراحی سایت مشاور

 • سفارش طراحی سایت موزیک

 • سفارش طراحی سایت چند زبانه

طراحی سایت سفارشی اختصاصی شرکتی

حتما شما نیز دوست دارید به شکل اختصاصی و باتوجه به سلیقه های جزیی خود خانه یا محل زندگی خود را بسازید و تزیین کنید. طراحی سایت اختصاصی همین مفهوم را برای سایت اختصاصی شما در نظر گرفته است. تیم حرفه ای برنامه نویسی ما با برآورد و شناسایی نیازهای عنوان شده ی شما با استفاده از ابزار برنامه نویسی اقدام به ایجاد و طراحی سفارش سایت شرکتی اختصاصی شما خواهد نمود. در این حالت در تمام مراحل نظرات شما پرسیده خواهد شد و شما اشراف کامل به طراحی سایت اختصاصی خواهید داشت. در طراحی سفارش وب سایت اختصاصی عوامل مختلفی دخیل هستند که دو مورد از مهم ترین آنان زمان و هزینه است. مسلما برای طراحی سایت سفارشی اختصاصی با توجه به سلیقه ی شما زمان بیشتری لازم است. مراحل اولیه مربوط به تایید امکانات و قالب کلی سایت و مرحله بعدی برنامه نویسی است.
همانطور که می دانیم برای طراحی سایت مربوط به هر شرکت، شخص و یا شغل های مختلف باید موارد مربوط به همان شغل یا شرکت را در نظر گرفت. بسیاری از افرادی که با استفاده از وردپرس سایت خود را طراحی کردند، بعد از مدت زمان اندکی شاهد ناکارآمدی آن شدند و تلاش نمودند کارایی و ویژگی های مختص به خود را اضافه کنند که اغلب نتوانستند به هدف خود برسند. اهمیت سفارش طراحی سایت اختصاصی همین جا مطرح می شود. برای درخشیدن و خاص بودن شما باید با استفاده از امکان طراحی سایت اختصاصی محدودیت ها را کنار زد و سایتی کارآمد و مطابق نیاز بازار طراحی کرد.


 

مواردی که باید در مورد طراحی سفارشی سایت  UX موبایل به خاطر بسپارید:


اندازه صفحات : این مورد کاملاً واضح است که اندازه صفحات برای نمایش در موبایل باید کاملا محاسبه شده و چیده شده باشد اما اندازه صفحه بسیار متفاوت است و مردم هنوز از پیمایش به پهلو متنفر هستند. اطمینان حاصل کنید که وقتی وب سایت شما از طریق دستگاه تلفن همراه مشاهده می شود ، طرح برای جای دادن صفحه کوچکتر تغییر می کند.
اسکرول و پیمایش در سایت : "ماوس" برای دستگاه های تلفن همراه یک انگشت یا انگشت شست است به این معنی که دقت ماوس دسکتاپ و / یا صفحه کلید بسیار کمتر است. اطمینان حاصل کنید که عناصر ناوبری شما مانند دکمه ها و پیوندها به اندازه کافی بزرگ هستند تا بتوانید با انگشت یا انگشت شست از آنها استفاده کنید.
اندازه محتوا: اطمینان حاصل کنید که اندازه نوشتاری که استفاده می کنید در یک دستگاه تلفن همراه خوانا باشد. بخاطر بسپارید دلیل بازدید افراد از سایت هایی که در تلفن همراه مشاهده میکنند کسب اطلاعات است. اگر آنها نتوانند آن را بخوانند قطعا وب سایت شما را ترک خواهند کردو دیگر برنخواهند گشت.
ورودی و تایپ در سایت: سعی کنید نیاز به تایپ در طراحی سایت تلفن همراه خود را به حداقل برسانید. تایپ کردن بر روی دستگاه تلفن همراه می تواند جریان کاربر را مختل کند. در صورت امکان گزینه هایی را برای انتخاب کاربر در در اختیارشان بگذارید که کلیک کنند. برای فرم ها نیز جعبه های کشویی را با تعداد گزینه مورد نیاز به آنها بدهید.
ایجاد اعتماد
زمان های گذشته دارندگان وب سایت هایی که به فکر اعتماد سازی با وب سایت خود بودند ، شرکت هایی بودند که چیزی را در سایت خود می فروختند و یا اطلاعات بسیار خاص و مهمی را داشتند که فقط در وب سایت آنها موجود بود. امروزه همه افرادی که دارای وب سایت هستند باید نسبت به اعتماد سازی سایت خود آگاه باشند.
اگر نام و آدرس ایمیل افراد را برای خبرنامه خود جمع آوری کنید ، باید اعتماد آنها را جلب کنید که اطلاعات آنها به بیرون درز پیدا نمیکند تا آنها هم مشترک شوند. اگر از محتوای خاصی استفاده میکنید که نیاز به داشتن اطلاعات شخصی کاربران برای ورود به تعرفه طراحی سایت خود دارید باید اعتماد کاربران را با نکاتی که در زیر به آن اشاره کرده ایم ، ایجاد کنید.

چندین روش برای ایجاد این اعتماد  در طراحی سایت سفارشی شرکتی وجود دارد.


Secure Server: HTTPS پروتکلی است که داده ها را از وب سایت شما خوانده و در تنظیمات امنیتی خود منتقل می کند. از ابتدای سال 2017 HTTPS استانداردی بود که در صنعت سایت برای استفاده از همه وب سایت ها تحت فشار قرارداده شد تا همه این استاندارد را در طراحی سایت خود رعایت کنند. در واقع از سال 2018 نیز گوگل مهلتی را برای سایت هایی که در مرورگر Chrome نمایش داده می شوند تعیین کرد که کم کم همه سایت ها از این پروتوکل امنیتی استفاده کنند.
محتوای وب سایت: طبق مقاله Forbes ، در سال 2020 ;82٪ از مشتریان گفتند که درست بودن محتوا در یک سایت برای آنها بسیار مهم است. یکی از موثرترین راه های جلب اعتماد کاربران ، محتوای سفارش طراحی سایت شما است (حذف کلماتی که نتیجه بازاریابی مستقیم را میرساند) و صحبت کردن در مورد مطالبی که آنچه برای مشتریان مهم است و نه آنچه برای شما مهم است صحبت کنید.
نشان دادن گواهینامه ها و استانداردها: شما برای بدست آوردن مهارتهایی که دارید بسیار سخت کار کرده اید ، به مردم در مورد آن اطلاع دهید. موارد کمی وجود دارد که باعث ایجاد اطمینان در بازدیدکنندگان وب سایت شما می شود از نمایش انجمن های صنفی که و گواهینامه هایی که کسب کرده اید.
نتیجه گیری:
با بررسی تمامی این نکات می توان دریافت که انتخاب یک شرکت حرفه ای و تخصصی به منظور ثبت سفارش طراحی سایت اهمیت ویژه ای دارد. این انتخاب می تواند تضمین کننده کیفیت کار از یک سو و حذف ریسک های احتمالی از سویی دیگر باشد.
با وجود شرکت ها و همینطور طراحان زبده در حوزه طراحی یک وب سایت، امروزه هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد. طراحان حرفه ای با بررسی نیازها و همینطور انتظارات کاربران، بهترین گزینه را برای آغاز مراحل طراحی وب سایت انتخاب می کنند.
اطمینان از نتیجه کار جزء مزیت های مهمی است که در صورت انتخاب شرکت معتبر طراحی یک وب سایت می توان شاهد آن بود. شرکت های مختلفی در سطح جهان با قیمت ها و تعرفه های ارزان امکان سفارش طراحی سایت حرفه ای و فوق حرفه ای را برای متقاضیان فراهم کرده اند.
با توجه به این نکته که هرگز تعرفه نمی تواند تضمین کننده کیفیت باشد، اما باید گفت که قیمت ارزان در رابطه با سفارش سایت معنایی جز کیفیت کم و در نتیجه عدم حصول نتیجه مورد نظر ندارد.

 

آینده برنامه نویسی وب چیست ؟
با روی کار آمدن سایت سازها و توجه کاربران به سایت های آماده ، پیش بینی می شود که  برنامه نویسی وب در سایت سازهایی می تواند موفق باشد که به صورت کاملا بومی نوشته شده و قابلیت سفارشی سازی و گسترش پذیری برای تمامی کاربران را دارا می باشند.
مراحل سفارش برنامه نویسی در زمینه طراحی سایت چیست ؟
نیازسنجی در مرحله طرح اولیه . طراحی و تحلیل برنامه نویسی برای طراحی سایت . استفاده از تکنولوژی روز در پیاده سازی و برنامه نویسی سایت . تست پروژه در چندین مرحله قبل از تحویل نسخه آلفا . تحویل برنامه نویسی آلفا و آموزش کامل بخش های سایت . پشتیبانی و نگهداری پروژه برنامه نویسی شده توسط تیم فنی .
آیا در برنامه نویسی وب از استانداردهای جهانی استفاده می شود؟
رعایت اصول کدنویسی به روز شرکت راتین مطابق با استانداردهای جهانی W3C می باشد همچنین ساده سازی و سبک کردن کدنویسی های html و css باعث لود شدن سایت ها با سرعت بالا و قرارگیری در جایگاه بالاتر در رتبه های گوگل شده است .
در اضافه کردن ماژول های دیگر به غیر از امکانات فعلی سایت آیا محدودیتی وجود دارد ؟
درصورت سفارش و درخواست کارفرما هیچ محدودیتی در اضافه کردن ماژول های جدید چه در ابتدای ساخت سایت و چه در آینده وجود ندارد . تیم نرم افزاری کاریک پس از دریافت سفارش کارفرما و بررسی ، پیشنهادهای خود را در این زمینه ارائه داده و در نهایت درخواست کارفرما بر روی سایت پیاده سازی خواهد کرد
آیا قالب های استفاده شده دارای استانداردهای SEO می باشند
زیر ساخت تمامی قالب های تولید شده در سایت ساز کاریک دارای استانداردهای موتورهای جستجوگر بوده و همه نکته های سئو برای داشتن رتبه بالاتر نسبت به سایت های دیگر را دارا می باشد . همچنین سرعت لود شدن بالا و سبک بودن سایت های طراحی شده یکی از نکات مهم برای موتورهای جستجوگر بوده که می تواند برای ارائه خدمات سایت کارفرما به مشتری کاملا مفید باشد .
این قالب ها در تمامی مرورگرها و موبایلها و تبلتها قابلیت نمایش دارند
زیرساخت تمام قالب های سایت ساز کاریک دارای استانداردهای روز در زمینه  Responsive می باشد که این امکان را به کاربران می دهد که در هر مروگر و با هر رزولوشنی سایت شما را باز کرده و به راحتی از اطلاعات سایت شما استفاده کنند .