برنامه نویسی وب سایت

برنامه نویسی وب سایت شرکت راتین با پیشینه 10سال کار در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت آماده پذیرش هر گونه سفارش بر پایه انجین سایت ساز CMS راتین و همینطور پیاده سازی سفارشی سایت می باشد.

بستر کاری شرکت راتین تولید نرم افزار با کمک تکنولوژی ASP.net ,javascript (jQuery), Css 3.0 ,SQLserver است.
 

اکنون چند دلیل که می توانید طراحی وب سایت و برنامه نویسی وب خود را به ما بسپارید: 

قابلیت گسترش و تغییرات(Reusablity) :

با توجه به ماژولار بودن و بومی بودن نرم افزار و تکنیک های برنامه نویسی بکار برده شده در آن (ORM) امکان تغییر و گسترش وجود دارد و می توان ماژولهای جدید به آن افزود و آنها را سفارشی کرد.
 

کاربر پسند بودن برنامه نویسی سایت(User Friendly) :

تلاش فراوانی انجام شده تا کارفرما بتواند به سادگی با آن کارکند نرمی و روان بودن آن را حس کند تعداد کلیک در این سیستم کمتر از حد نرمال نرم افزارهای دیگر می باشد.
 

طراحی و برنامه نویسی سایت واکنش گرا یا پاسخگو (Responsive):

کاربران اینترنتی فقط با کامپیوترهای شخصی در دنیای اینترنت کار نمی کنند.
طراحی سایت واکنش گرا یا پاسخگو
روز به روز بر حجم تلفن های هوشمند جیبی و تبلت ها میان کاربران اینترنتی افزوده می شود و اگر وب سایت شما در موبایل و تبلت به طور صحیح نمایش داده نشود می توانیم بگوییم این وب سایت کارایی لازم را نخواهد داشت و باعث می شود که تعداد زیادی کاربر را از دست بدهید.
با این روش طراحی وب سایت شما می تواند سازگار با همه Resolution ها و همه دستگاههای الکترونیکی(Gadgets) باشد.
 

سبک و کم حجم بودن  برنامه نویسی وب سایت(بکاربردن الگوریتم های فشرده سازی صفحه وب):

در این روش سایت نرم و روان ، و وبگردی درآن آسان می شود. فشرده سازی 30 تا 80 درصدی حجم فایلها که باعث افزایش فراوان سرعت لود سایت می شود. با توجه به عدم استفاده از کامپوننت های آماده و Tableless بودن  سایت و همچنین فرآیندهای مورد نیاز برای کارایی بیشتر مانند کشینگ( Caching) فراهم شده است. این روش سبب افزایش سرعت باز شدن سایت و کاهش ترافیک شده که در سایت های بزرگ و پر بازدید عامل بسیار مهمی در نگهداری و کاهش هزینه های آن می باشد و نکته مهمتر اینکه یکی از فاکتورهای مهم برای روبوت های جستجوگر مانند گوگل، سریع باز شدن صفحات آن وب سایت است.
 

امنیت بالا  در برنامه نویسی وب سایت:

پیاده سازی و برنامه نویسی سایت با استفاده از روشهای کدنویسی مانند هشینگ (SH1-256) و Sever Side Validation,Client Side Validation  انجام می شود و از بسیاری از روشهای هک مانند SQLInjection , Xss جلوگیری شده است.
 

تجربه و تخصص در طراحی سایت و برنامه نویسی سایت :

حدود 10 سال کار و دانش تخصصی در این زمینه کمک شایانی در جهت بهینه سازی و افزایش کیفیت و سرعت و امنیت نموده است و شرکت راتین با رفع اشکالات گذشته کوشیده تا سطح تکنولوژی کار خود را همواره افزایش دهد.
یکی از این موفقیتهای این شرکت تولید بستر فریم ورک یا معماری بهینه شده تکنولوژی وب فرم ASP.net که مزایا تکنولوژی MVC را دارد اما معایب آنرا ندارد.
 

نوآوری و خلاقیت در برنامه نویسی وب سایت :

شرکت راتین توانسته با کمک تیم نرم افزاری خود تمام ماژولها و زیر ساخت های مورد نیاز شامل:
1. پلاگین های Jquery 
2. ماژولهای کاربردی لایبرری(Library) و فریم ورک (Framework) 
مورد نیاز را نوشته و پیاده سازی کند.
 

به کارنبردن CMS های آماده و پکیج های رایج  :

متاسفانه بسیاری از شرکت های طراحی سایت بدلیل نداشتن دانش مورد نیاز اقدام به طراحی سایت با CMS های آماده می کنند که اشکالات و مشکلات فراوانی در آینده می تواند به همراه داشته باشد.
1-سایت ها و پرتال ها بزرگ وکاربردی را نمی توان و یا بسختی می توان با اینگونه پکیج ها  (Joomla, Drubal, DotNetNuke, WordPress) پیاده سازی کرد و در آنها گسترش و یا تغییر داد. 
2-دارای کد سربار (Overload) می باشند ، زیرا به گونه ای طراحی شده اند که معمولا همه گونه نیازی را پوشش دهند.
3-انعطاف پذیری ندارند و شما باید در قالب آن پکیج نیازهایتان را هماهنگ کنید و نسبت به امکانات زبانهای برنامه نویسی مانند Asp.net , Php در سطح پایین تری هستند.
4- روشهای خاصی برای پیاده سازی دارند.
5- معمولا کسانی که این ابزارها را برای طراحی سایت بکار می برند دانش پایینی در زمینه برنامه نویسی دارند .
به کارنبردن CMS های آماده و پکیج های رایج

سازگاری ساختار برنامه نویسی و طراحی سایت با موتورهای جستجو(Cross Browser)  :

در تمام بروزهای وب مانند فایر فاکس ، کروم، سافاری، اپرا،IE6-10 سازگاری دارد.
 Log و گزارش گیری از درخواست ها با کمک Http Handler 8. Log و گزارش گیری از درخواست ها با کمک Http Handler :
تمام در خواست و فعالیت های انجام شده روی سایت Log شده و گزارشی از آنها تهیه و در صورت نیاز مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.
سازگاری ساختار طراحی سایت با موتورهای جستجو(Cross Browser)

استفاده از پکیج و CMS برنامه نویسی شده در شرکت راتین  :

تا کنون 3 نسخه از این نرم افزار CMS نوشته شده و باگ های آن طی چند سال بر طرف شده است این پکیج زمان پیاده سازی را کم ، هزینه ها را کاهش، نیاز به تست پروژه را کاهش می دهد و در پایان ، کار شسته و رفته و تمیز تحویل کارفرما می شود.
استفاده از پکیج و CMS برنامه نویسی شده در شرکت راتین