شرکت برنامه نویسی وب | بهترین شرکتهای برنامه نویسی

بهترین شرکت های برنامه نویسی وب در تهران

شرکت برنامه نویسی راتین از بهترین شرکت های تخصصی در زمینه برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای تحت وب  است که سالها روی پلاتفرم اختصاصی خود ، نیازهای کارفرمایان را پوشش می دهد. راتین رویکرد دانش بنیان در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی تخصصی نرم افزارهای تحت وب را دارد.
بسیاری از شرکت های طراحی وب سایت از آنجا که دانش کافی  ندارند با CMS های آماده(Joomla, Drubal, DotNetNuke, WordPress )کار می کنند کارفرمایان اگر بخواهد کار خود را درآینده گسترش دهند و یک سیستم نرم افزاری هماهنگ با دیگر نرم افزارهای شرکت داشته باشند هیچگاه نباید آنها را بکار ببرند
این نرم افزارها دارای کد سربار (Overload) می باشند ، زیرا عمومی هستند و همه به هسته آنها دسترسی دارند در نتیجه امکان نفوذ همگان نیز بدلیل آشنایی با زیر و بم آن ساده است. معمولا سایت های با Cms اپن سورس در معرض خطر بیشتری هستند مگر اینگه  روشهای جلوگیری از هک روی آنها توسط مختصصان بکار گرفته شود اما باز هم ضریب امنیت پایینتری نسبت به سایت سازهای اختصاصی برنامه نویسی شده دارند.
نرم افزارهای آماده انعطاف پذیری ندارند و شما باید در قالب آن پکیج نیازهایتان را هماهنگ کنید و نسبت به امکانات زبانهای برنامه نویسی مانند Asp.net , Php در سطح پایین تری هستند.

بهترین شرکتهای برنامه نویسی در تهران

رویکرد تجربه محور پایه و اساس توسعه و پیشرفت شرکت های برنامه نویسی

با سالها تجربه در برنامه نویسی وب شرکت راتین همراه شماست ، تا آنچه  در ایده و ذهن شماست را پیاده سازی کند .نرم افزارهای آماده موجود در بازار گاهی پاسخگوی نیازهای کارفرمایان نیست و همه خواسته ها و درخواست آنان را پوشش نمی دهد.

 

مزایای پیاده سازی نرم افزار در شرکت برنامه نویسی تحت وب  راتین   

 1.  تجربه پیاده سازی و برنامه نویسی نرم افزار از سال 1385
 2.  مشاوره رایگان برای برنامه نویسی نرم افزار
 3.  سرعت و کیفیت بالای تولید نرم افزار بدلیل داشتن فریم ورک سالها تجربه کاری
 4.  حفظ محرمانگی اطلاعات
 5.  خدمات پس از فروش
 6. رعایت اصول مهندسی در طراحی
 7. پیاده سازی با متدولوژی Agile( سازگاری همیشگی با تغییرات فرآیند کارفرما)

پیشینه شرکت تخصصی برنامه نویسی راتین

شرکت برنامه نویسی وب سایت  راتین یکی از شرکت های برنامه نویسی وب در تهران است که از سال 85 برنامه نویسی سفارشی تحت وب کارفرمایان را با بستر Asp.net بصورت تخصصی انجام می دهد. شرکت برنامه نویسی راتین دارای گواهینامه های متعدد در این زمینه از جمله گواهی وزارت صنایع و معادن برای تولید نرم افزار و عضویت به عنوان شرکت برنامه نویسی وب در سازمان نظام صنفی رایانه ای نیز می باشد.
 
الگوی تولید نرم افزار  و برنامه نویسی تخصصی شرکت برنامه نویسی راتین Agile (چابک) می باشد.

آشنایی با تعدادی از بزرگترین شرکت برنامه نویسی جهان

در حال حاضر کمپانی های بزرگی در سراسر جهان وجود دارند که در زمینه برنامه نویسی فعالیت دارند که بیشتر امکانات امروز را مدیون اقدامات این شرکت ها هستیم. به لطف شرکت های IT معتبری که امروزه به عنوان غول­های تکنولوژی شناخته میشن، دنیای دیجیتالی و تحت وب اطراف ما بوجود آمده­اند. جالب است بدانید که در این شرکت ها میتوان اسامی بهترین برنامه نویسان ایرانی را هم دید که باعث افتخار کشورمان هستند.
البته در کشور خودمان هزاران شرکت برنامه نویسی برتر و معتبر وجود دارد که خدماتی با استانداردهای جهانی را به مشتریان خود ارائه می­کنند؛ حتی با توجه به کیفیت خدمات برنامه نویسی آن­ها میتوان گفت که، ده شرکت برتر برنامه نویسی ایران با الهام از کمپانی­های مطرح خارجی خدمات خود را ارائه می­دهند. در ادامه همین بخش لیست بهترین شرکت های برنامه نویسی دنیا را به شما ارائه می­کنیم تا با تعدادی از بزرگترین شرکت برنامه نویسی جهان، بیشتر آشنا شوید:

 

تولید نرم افزار سفارشی وب  سایت و مراحل انجام پروژه نرم افزاری وب  :

• نیاز سنجی نرم افزار در مرحله اولیه طرح
• امکان سنجی تولید نرم افزار
• طراحی و تحلیل برنامه نویسی وب
• پیاده سازی و انجام پروژه مطابق با تکنولوژی های روز
• تست و تحویل پروژه تا مرحله نهایی و نسخه آلفا
• نگهداری و پشتیبانی پروژه در برنامه نویسی تحت وب

 
 

در مشاغل سنتی، تاثیر شرکت برنامه نویسی چیست؟


شرکت های برنامه نویسی یکی از مهمترین پارتنرها برای توسعه کسب­وکارها در فضای مجازی هستند. در صورتی که به دنبال رشد و ارتقا سازمان و موسسه خود می­باشید، به یک شریک تجاری قابل اعتماد در این زمینه احتیاج خواهید داشت. همکاری با این شرکت ها علاوه بر اینکه بر روی ارتقا استراتژی­های تجاری شما تاثیر دارد، می­تواند با خدمات برنامه نویسی ارائه شده، باعث رشد و توسعه نرم افزارهای داخلی مجموعه های مختلف شود.
بهره مندی از تکنولوژی و فناوری­های جدید می­تواند سرعت رشد شرکت­ها را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و باعث سبقت گرفتن از رقیب­هایشان شود. در واقع به کمک یک شرکت نرم افزار نویسی می­توانند شتاب بیشتری در مسیر رشد و پیشرفت بردارند. به طور کلی مشاغل سنتی باید به فکر ارتقا سیستم­های خود باشند که اینکار با کمک یک شرکت برنامه نویسی معتبر بسیار ساده و سریعتر قابل پیگیری است.
 

ماهیت شرکت برنامه نویسی چیست؟

یک شرکت برنامه نویسی معتبر در حوزه های مختلفی می­تواند فعالیت داشته باشد. افرادی که مایل هستن تا کسب ­وکار خود را با توجه به جدیدترین فناوری­های روز دنیا همگام کنند، اصلی­ترین مخاطبان این دسته از خدمات برنامه نویسی هستند. شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت برنامه نویسی از خدمات و امکاناتی که به مشتریانشان ارائه می­دهند، اطلاع یابید.
از طرفی با توجه به اینکه استخدام شرکت های برنامه نویسی تهران، بسیار سخت و پیچیده است و معمولا از غربال­های سخت گیرانه­ای استفاده می­کنند، می­توانید از کیفیت خدمات این پلتفرم­ها اطمینان پیدا کنید. همچنین به این موضوع توجه داشته باشید که اسم شرکت برنامه نویسی، به عنوان برند آن شرکت شناخته می­شود و نمایانگر اعتبار آن است و تاثیر بسزایی را در ماهیت شرکت های برنامه نویسی دارد.

یک شرکت برنامه نویسی معتبر در حوزه های مختلفی می تواند فعالیت داشته باشد. افرادی که مایل هستن تا کسب وکار خود را با توجه به جدیدترین فناوری های روز دنیا همگام کنند، اصلی ترین مخاطبان این دسته از خدمات برنامه نویسی هستند. شما میتوانید با مراجعه به سایت شرکت برنامه نویسی از خدمات و امکاناتی که به مشتریانشان ارائه می دهند، اطلاع یابید.


 


بستر کاری شرکت برنامه نویسی راتین

تولید نرم افزار با کمک تکنولوژی
 • ASP.net(C#)
 • javascript (jQuery)
 • Css 3.0
 • SQLserver
 
شرکت‌های توسعه نرم‌افزار به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا همه چیز را از وب و برنامه‌های موبایل گرفته تا پلتفرم‌های نرم‌افزاری سفارشی بسازند تا نیازهای منحصربه‌فرد را برآورده کنند. برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌های جهان برای ساختن برنامه‌ها و نرم‌افزارها برای نیازهای داخلی خود و همچنین برای مشتریان خود به تخصص شرکت‌های برنامه نویسی متکی هستند.
صدها شرکت نرم افزاری و برنامه نویسی وجود دارند که خدمات سرتاسری و تخصصی را برای مشاغل در هر اندازه ارائه می دهند. ما به دوجین شرکت معتبر در این فضا نگاه کردیم و بر اساس شهرت، تخصص، خدمات مشاوره و توسعه تیم و موارد دیگر، بهترین ها را انتخاب کردیم. در اینجا برخی از بهترین شرکت های توسعه نرم افزار موجود برای کمک به کسب و کارها با نیازهای برنامه نویسی خود آورده شده است.

شرکت برنامه نویسی در تهران

یک شرکت توسعه نرم افزار چه می کند؟

در میان بسیاری از خدماتی که آنها انجام می دهند، ما می توانیم این فرآیند را به چهار مرحله تقسیم کنیم.
1. شناسایی نیاز

ابتدا، یک شرکت توسعه نرم افزار تلاش خواهد کرد تا اهمیت نرم افزاری را که قرار است ایجاد کند، درک کند. چه چیزی آن را مهم می کند؟ چه ویژگی هایی باید گنجانده شود؟ این نرم افزار چه تاثیری بر کاربران خواهد داشت؟
2. توسعه نرم افزار

در مرحله بعد، شرکت پیش خواهد رفت و نرم افزار را طراحی و توسعه خواهد داد تا معیارهایی را که شناسایی کرده و نیازهای کاربران برآورده کند. محصولاتی که آنها روی آنها کار می کنند ممکن است شامل راه حل های دسکتاپ، برنامه های کاربردی تلفن همراه،  و موارد دیگر باشد.
3. تست و تضمین کیفیت

اگر یک شرکت نرم افزاری از متدولوژی چابک پیروی کند، ممکن است آزمایش و تکرار را بخشی از فرآیند توسعه قرار دهد. برخی از شرکت ها از این روش پیروی نمی کنند و در پایان آزمایشات خود را انجام می دهند.

در هر صورت، زمانی که شرکت نرم‌افزار توسعه را کامل کرد، آن را آزمایش می‌کند تا مطمئن شود که آن‌طور که باید کار می‌کند و کاربران به نتایج دلخواه خواهند رسید. آنها همچنین از این زمان برای شناسایی هرگونه بازخورد و رفع اشکالاتی که ممکن است در طول فرآیند کشف کنند استفاده می کنند.
 

مدیریت فرآیند در شرکت برنامه نویسی راتین

 ما طبق یک روش مدیریت پروژه کار برنامه نویسی شرکتها را آغاز خواهیم کرد . مدیر پروژه در هر مرحله اشخاص درگیر  با فعالیت‌ها را شناسایی و میزان ارتباط با پروژه را ارزیابی کند. او بررسی می کند که آیا بیش از حد به یک شخص کاری سپرده شده است و یا  خیر . و یا می‌تواند به ادامه کار خود بپردازد. به علاوه مدیران  با کمک نمودارهای گانت در تمام مراحل کار برنامه ریزی می کنند
نمودار گانت، ابزاری برای مدیریت زمانبندی پروژه است و به ساده‌سازی کارهاکمک می‌کند و برای برنامه‌ریزی، پیگیری و کنترل پروژه کاربرد دارد.

بر همین اساس، از زمان آغاز کار شرکت برنامه نویسی راتین که از حرفه ای ترین و بهترین شرکت های برنامه نویسی تهران است همه مراحل را ثبت و با شناخت دقیقی از مشکلات و راهکارها و تکنیک های بهره وری، به حل مسایل پیچیده می پردازد
 

بهترین شرکت های برنامه نویسی را چگونه انتخاب کنیم؟

گاهی نرم افزارهای آماده در بازار پاسخگوی نیاز کارفرمایان متناسب با شغل خود نیستند و کارفرما نیاز دارد با نرم افزاری خاص براساس گردش کار خود کار کند.
متاسفانه درحال حاضر این کارفرمایان هستند که خود را با نرم افزارهای آماده سازگار می کنند و سیستم کاری خود را بر طبق ماژول های نرم افزار تطبیق می دهند که در  دراز مدت به مشکل برخواهند خورد و همچنین قابلیت وصل شدن به نرم افزار های دیگر مورد استفاده خود را ندارند. برای همین منظور گاهی نیاز است که نرم افزار براساس الگوریتم کارفرما از پایه برنامه نویسی شود.
سبک کار شرکت برنامه نویسی راتین این است که برنامه نویسی را روی هسته تولید شده خود انجام می دهد که برآیند این روش زمان و هزینه تولید کمتر و خطای کمتر است چون هسته نرم افزارها بارها آزمایش شده است .
شرکتهای برنامه نویسی

نمونه کارهای شرکت برنامه نویسی وب و نرم افزاری راتین

• برنامه نویسی نرم افزار کنترل پروژه مسکن مهر
• نرم افزار مدیریت مشتریانcrm  قالیشویی
• نرم افزار مدیرت شعبه های کلینیک پزشکی
• نرم افزار تحت وب کتاب الکترونیک
• نرم افزار خرید و فروش آنلاین نوشته شده در شرکت برنامه نویسی راتین
نرم افزار cms و سایت ساز نوشته شده در شرکت برنامه نویسی راتین
• نرم افزار مدیریت محتوا مالتی مدیا نوشته شده در شرکت برنامه نویسی راتین
 اگر دانش کافی درخصوص برنامه نویسی سایت ندارید، پیشنهاد می کنیم ابتدا مقاله ما با عنوان زبان طراحی سایت چیست را مطالعه کنید. قبلا به صورت جامع و کامل به موضوع برنامه نویسی سایت سمت کاربر Client پرداختیم و حال در این مقاله به معرفی زبان های برنامه نویسی سایت سمت سرور Server می پردازیم و پس از معرفی محبوب ترین و پرکاربردترین آن ها را از دید برنامه نویسان مطرح خواهیم کرد.

 

زبان برنامه نویسی شرکت راتین چیست ؟
زبان برنامه نویسی شرکت راتین ASP.NET می باشد که بر پایه کد نویسی سی شارپ می باشد. امروزه بیشتر سایت های پرمخاطب و سازمانی که امنیت اطلاعات برایشان مهم است از این کدنویسی استفاده می کنند به دلیل سبک بودن و امنیت بالا در سایت .
آینده برنامه نویسی وب چیست ؟
با روی کار آمدن سایت سازها و توجه کاربران به سایت های آماده ، پیش بینی می شود که  برنامه نویسی وب در سایت سازهایی می تواند موفق باشد که به صورت کاملا بومی نوشته شده و قابلیت سفارشی سازی و گسترش پذیری برای تمامی کاربران را دارا می باشند.
آیا استفاده از پکیج های خارجی بدون داشتن سابقه برنامه نویسی کافیست ؟
تجربه نشان داده است که شرکت هایی که از پکیج های خارجی و آماده استفاده می کنند هیچ دانشی از برنامه نویسی اختصاصی و کاربردی این پکیج ها ندارند و همین باعث می شود که توانایی گسترش پذیری و برطرف کردن نیازهای مشتریان سایت را نداشته باشند و به مرور زمان کنار گذاشته می شو
مراحل سفارش برنامه نویسی در زمینه طراحی سایت چیست ؟
نیازسنجی در مرحله طرح اولیه . طراحی و تحلیل برنامه نویسی برای طراحی سایت . استفاده از تکنولوژی روز در پیاده سازی و برنامه نویسی سایت . تست پروژه در چندین مرحله قبل از تحویل نسخه آلفا . تحویل برنامه نویسی آلفا و آموزش کامل بخش های سایت . پشتیبانی و نگهداری پروژه برنامه نویسی شده توسط تیم فنی .
آیا در برنامه نویسی وب از استانداردهای جهانی استفاده می شود؟
رعایت اصول کدنویسی به روز شرکت راتین مطابق با استانداردهای جهانی W3C می باشد همچنین ساده سازی و سبک کردن کدنویسی های html و css باعث لود شدن سایت ها با سرعت بالا و قرارگیری در جایگاه بالاتر در رتبه های گوگل شده است .
امنیت کدنویسی و پیاده سازی این سایت ها در مقابل هک و نفوذ به آن به چه صورت می باشد ؟
 • ذخیره اطلاعات مهم از قبیل رمز های ورود و... بصورت کد هشینگ در پایگاه داده ها
 • کنترل خطا (Error handling) و صفحاتی که در سایت وجود ندارند (Page not found) با پیغام مناسب .
 • دسته بندی و بازنویسی URLها .
 • اعتبار سنجی سمت سرور و کاربر در فرم ها.
 • جلوگیری از هک SQL-Injection.
 • قابلیت کنترل آی پی ها برای جلوگیری از حمله DDOS کاربران.