سفارش طراحی سایت | هزینه سفارش وب سایت شرکتی

قالبهای آماده

قالبهای آماده
کدنویسی قالبها 100% بومی است
از 2.000.000تومان
 • امکان تغییر پذیری چیدمان و گرافیک
 • تمدید سالیانه 55%
 • 4 روز آزمایش کنید بعد پرداخت
جزئیات بیشتر ...

طراحی سایت نیمه سفارشی

طراحی سایت نیمه سفارشی
پرفروشترین و بهینه ترین روش است
از 6.000.000تومان
 • روی قالبهای کاریک سفارشی سازی می شود
 • امکان بارگذاری سایت روی هاستهای دیگر
 • تحویل 2 روزه
جزئیات بیشتر ...

طراحی سایت تمام سفارشی

طراحی سایت تمام سفارشی
پرتال ها و وب سایتهای اختصاصی
از 12 میلیون تومان
 • طراحی سایت بدون هیچ محدودیت
 • پیاده سازی طرح به دلخواه شما 
 • تحویل 10 روزه
جزئیات بیشتر ...

سفارش طراحی سایت در شرکت برنامه نویسی راتین که از بهترین شرکت های تخصصی در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت های پیشرفته است.  روندی است که همگام و گام به گام با نیاز مشتری انجام می شود در کنار روشهای دیگر شرکت راتین مانند قالبهای آماده و طراحی سایت نیمه سفارشی که پاسخگوی کامل نیاز کارفرمایان است . تفاوت طراحی سایت تمام سفارشی(اختصاصی) در مقایسه با 2 روش دیگر اینست که یک اتود یا طرح اولیه گرافیکی طراحی می شود و برای کارفرما فرستاده می شود این رفت و برگشت تا 3 بار انجام می شود تا رضایت کارفرما فراهم شود. و ساختار گرافیکی مورد پسند واقع شود.سپس html طرح گرافیکی پیاده سازی می شود . اما در روش نیمه سفارشی روی یکی از قالبهای آماده تغییرات چیدمان و ساختار  انجام می شود این روش معمولا رضابت کارفرما را فراهم می کند و خیلی ارزانتر و سریعتر خواهد بود.
 
 
سفارش طراحی سایت شرکتی گونه ای از طراحی سایت است که اختصاصی طراحی می شود و  کارفرما، ساختار آن را می چنید و کاملا به سلیقه کارفرما پیاده سازی می کند و نظر کارفرما در سفارش طراحی سایت شرکتی بسیار پر اهمیت است، از طراحی گرافیک که اختصاصی است  تا انتخاب ماژولها . این روش مناسب کارفرمایان و شرکتهایی است که می خواهند وب سایت خاص خودشان را داشته باشند . و اهمیت زیادی به خاص بودن می دهند و می خواهند سایت متفاوتی داشته باشند.

سفارشی سازی طراحی به شما این امکان را می دهد که کنترل کاملی بر طرح بندی، طرح رنگ، تایپوگرافی و زیبایی شناسی کلی وب سایت خود داشته باشید. این سطح از شخصی سازی تضمین می کند که وب سایت شما از رقبا متمایز است و تأثیری ماندگار بر بازدیدکنندگان می گذارد.

قیمت و تعرفه و هزینه در طراحی سایت سفارشی بستگی به ماژولها و امکانات انتخابی در وب سایت دارد. بازه قیمت و هزینه در سفارش وب سایت میان کارفرمایان نوسان فراوانی دارد . بر آن شدیم با ریز کردن لیست امکانات وب سایت کمی از ابهام و آشفتگی بازار بکاهیم.
همچنین سیستم ماژولار سایت ساز راتین این امکان را به کارفرمایان می دهد تا در آینده ماژول های جدید را به وب سایت سفارشی اضافه کنند و هیچ نگرانی از بابت آینده نگری در طراحی وب سایت خود نداشته باشند.

اهداف و برنامه ریزی ها در طراحی وب سایت

چه در حال گرفتن سفارش طراحی سایت شرکتی  جدید از ابتدا باشید و چه در حال بازسازی وب سایتی که مدتی در اختیار دارید باشید ، اولین قدم این است که مشخص کنید دقیقاً چه کاری می خواهید در انجام طراحی سایت شما انجام شود و سپس برنامه ای برای چگونگی تحقق آن ایجاد کنید.
در بازار امروز یکی از اولین اهداف شما باید سفارش طراحی سایتی باشد که به مشتریان شما این امکان را بدهد تا با کمترین تلاش ممکن اهداف خود را در سایت شما به انجام برسانند.
در اینجا یک مثال آورده شده است. بیایید بگوییم که یکی از اهداف شرایط طراحی سایت ایجاد دریچه ای است که به فروش بیشتر منجر میشود. برای رسیدن به این هدف  شما باید انجام طراحی سایت خود را در ابتدا به صورت استاندارد ایجاد کنید تا مشتریان بتوانند سایت شما را پیدا کنند بعد از آن بتوانند اطلاعات مورد علاقه خود و نیازهای اصلیشان را پیدا کنند و در مورد محصولات یا خدمات شما به راحتی ممکن اطلاعات جمع کنند.
برای دستیابی به این هدف باید معماری اطلاعات و متن های وب سایت خود را به دقت ارزیابی کنید تا مشتریان شما قادر به یافتن اطلاعاتی باشند که به صورت واضح و در نمای اول در اختیار بگیرند.
اکنون که اهدافی را که برای برآورد هزینه طراحی سایت خود در نظر گرفته اید ، مشتریان متفاوتی را که می خواهید در وب سایت خود جذب کنید که بتوانند محصولات و خدمات شما را مشاهده کنند که می تواند از هر گروه و از هر کسب و کاری باشند لیست کنید و سپس برنامه منظمی برای هر گروه از بازدیدکنندگان که بیشترین ورود را می توانند به سایت سفارش سایت شما داشته باشند را ثبت کنید . اکنون وقت آن فرا رسیده است که توجه خود را به تدوین طرحی معطوف کنید که به ویژگی های مورد نیاز سفارش طراحی سایت شرکتی شما بپردازد.
ویژگی های یک وب سایت می تواند از فرم تماس با ما معمولی گرفته تا محتوای چند وجهی تعامل با مشتری باشد که به هر مشتری در طول بازدید از محصولات و اطلاعات سایت شما کمک می کند.


راهنمای سفارش طراحی سایت شرکتی

راهنمای سفارش طراحی سایت جامع ترین اطلاعات را در اختیار متقاضیان طراحی سایت به منظور ورود به دنیای وب قرار می دهد. انتخاب یک مجموعه یا گروه حرفه ای برای سفارش سایت، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. طراحی اولیه یک سایت نیازمند هزینه و زمان خواهد بود، بنابراین انتخاب یک گروه طراحی سایت حرفه ای، تضمین کننده بازگشت سرمایه و زمان صرف شده در این مسیر برای متقاضی است.

سفارش طراحی سایت شرکتی
سفارش طراحی سایت با برآورد داده ها و اطلاعات مهمی از جمله میزان بودجه در نظر گرفته شده برای سایت، نوع هدف نهایی از فعالیت در سایت و همینطور دامنه و وسعت فعالیت وب سایت امکانپذیر می شود. توجه به این نکات به عنوان مهم ترین اولویت ها برای جلوگیری از تلف شدن هزینه ها و همینطور زمان ضروری است.
مشخص شدن هر یک از نیازهای مورد نظر مشتری در کنار امکانات مهم سایت، اصلی ترین موضوعی است که پس از دریافت مشاوره های تخصصی سفارش سایت می توان به یک جمع بندی کلی درباره آن دست یافت. پس از این مرحله، بررسی میزان توسعه سایت و همینطور اهداف کوتاه مدت یا بلند مدت مورد نظر، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
در صورتی که اطلاعات ارائه شده توسط مشتری به طراح سایت جهت ثبت سفارش سایت کامل تر باشد، قطعا مراحل طراحی با سرعت و دقت بیشتری انجام می گیرد. 
سفارش طراحی سایت با توجه به این نکته می تواند بهترین بازخورد را داشته باشد. در نظر گرفتن بودجه اندک یا بودجه ای سنگین برای مراحل سفارش ساخت سایت به انتظارات و همینطور هدف مشتری وابسته است. اما به طور حتم داشتن سایتی با بهترین امکانات، نیازمند تعیین بودجه ای نسبتا سنگین است.
طی کردن پیش نیازهای ضروری تا زمان سفارش ساخت سایت از جمله مواردی مانند بررسی هزینه ها، سطح توقعات مشتری و همینطور میزان رقابت پذیری سایت، جزء موضوعاتی است که می تواند نقش مهمی در افزایش رضایت مندی مشتری پس از طراحی سایت داشته باشد.

گرفتن سفارش طراحی سایت شرکتی

گرفتن سفارش طراحی سایت توسط گروه های مختلف انجام می شود. بررسی نمونه کارهای یک گروه، ساده ترین روش برای تعیین میزان تخصص و کیفیت کار خواهد بود. دریافت سفارش طراحی سایت عموما با پشتوانه ای قوی انجام می گیرد. پشتوانه ای که تضمین کننده یک خروجی ایده آل و رضایت بخش برای مشتری است.
بررسی رزومه کار طراح سایت یا گروه طراحی سایت اولین قدم برای آشنایی با سبک کار گروه و همینطور تعیین میزان کیفیت کار است. در این مرحله علاوه بر میزان تخصص و مهارت طراح، یا گروه طراحی، در نظر داشتن نکات دیگری نیز ضروری است. 
طراح، علاوه بر دریافت سفارش طراحی سایت و طراحی وب، وظیفه های دیگری را نیز برعهده دارد. سئو سایت یکی از مهم ترین این وظایف محسوب می گردد. انجام مجموعه ای از اقدامات و فعالیت ها برای بهبود بخشیدن رتبه سایت در ربین رقبا و کسب رنکینگ های برتر در گوگل، موضوع مهمی است که در نهایت از آن با عنوان سئو یاد می شود.
از این جهت باید گفت که دریافت سفارش طراحی سایت تنها وظیفه گروه یا فرد طراح نیست. رعایت مهم ترین اصول در رابطه با سئو تکنیکال از ضرورت های مهمی است که ارتقا رتبه سایت به واسطه آن امکانپذیر می گردد. طراحی تجربه کاربری یا UX از جمله موارد دیگری است که توجه به آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
هدایت کاربر سایت به سمت هدف اصلی موضوعی است که تجربه کاربری یا UX را معنی می کند. طراحی قالب یک سایت به شکل بهینه و بر اساس بهترین اصول تعریف شده از نظر گوگل در معنی بخشیدن به تجربه کاربری یا UX موثر است.
بهینه سازی وب سایت یکی از مهم ترین انتظاراتی است که هنگام ثبت سفارش طراحی سایت نباید از کنار آن به سادگی عبور کرد. طراح وب سایت باید تضمین کننده بهینه سازی سایت محتوا، عکس و هر یک از فایل های درج شده در زمان های مناسب به منظور کسب بهترین نتیجه از فعالیت سایت در گوگل باشد.
ثبت سفارش سایت برای ورود به دنیای تجارت یا حتی حضور در بین رقبا به منظور ارائه اطلاعات و تجربیات در حوزه هایی مانند روانشناسی باید در مجموعه یا گروه هایی معتبر انجام گیرد. سفارش طراحی سایت به دلیل هزینه های نسبتا سنگین، به سادگی امکانپذیر نیست.

 

برآورد هزینه طراحی سایت سفارشی شرکتی

نحوه برآورد هزینه سفارش طراحی سایت در هر یک از مجموعه ها و شرکت های ارائه دهنده این خدمات، طبق الگوهای خاصی انجام می گیرد. اما مهم ترین علت تفاوت قیمت طراحی سایت در گروه های مختلف چیست؟
شاید کیفیت طراحی یک وب سایت در گروه های مختلف و توسط طراحان مختلف، متفاوت است. این تفاوت می تواند یکی از مهم ترین دلایل متنوع بودن قیمت ها و تعرفه های طراحی وب سایت باشد. 
طراحان سایت به خوبی از تغییر تعرفه ها و قیمت های مصوب مطلع هستند. تعرفه سفارش ساخت سایت هر ساله تغییر می کند. به طور کلی باید گفت که چیزی تحت عنوان هزینه "متوسط" طراحی وجود ندارد.
هزینه طراحی سایت سفارشی

سفارش طراحی وب سایت حرفه ای شرکتی

سفارش طراحی سایت حرفه ای، جذاب، کارآمد و قوی از اصلی ترین مراحل موفقیت و کسب جایگاه های برتر در بین رقبا است. باقی ماندن در چرخه رقابت های تنگاتنگ بین سایت های فعال در گوگل، به سادگی امکانپذیر نیست.
از طرفی دیگر علاوه بر باقی مانده در این چرخه، کسب درآمدهای ملموس به عنوان یک هدف مهم شناخته می شود که نباید از آن چشم پوشی کرد. سطح تجربه یک طراح باعث ارائه بهترین پیشنهادات به مشتری در رابطه با قیمت و همینطور کیفیت کار می شود.
نرم افزار های مختلفی وجود دارند که استفاده از آن ها برای تعیین میزان مبلغ و قیمت کار کمک کننده خواهد بود. با ارائه برخی داده ها به نرم افزار از جمله میزان کیفیت گرافیک، کیفیت و نوع طراحی و پارامترهایی مشابه، می توان یک جمع بندی دقیق از قیمت را شاهد بود.
بسیاری از متقاضیان سفارش طراحی سایت با پرداخت یک هزینه مشخص و صرف زمان لازم می توانند به نتیجه ایده آل مورد نظر خود دست یابند. باید به این نکته بسیار مهم نیز توجه کرد که طراحی یک وب سایت، چندان کار ساده ای نیست. 
پایدار بودن در تجارت با کمک وب سایتی قوی به سادگی امکانپذیر است. بنابراین صرف هزینه های مشخص در این راه ضروری است. با انتخاب یک شرکت مطمئن و ارائه سفارش طراحی سایت می توان علاوه بر اطمینان از کسب بازخورد های مثبت، شاهد تحولاتی واقعی و تاثیرگذار در حرفه کسب و کار آنلاین بود.
آژانس های طراحی سایت، افرادی که به صورت دورکار یا فریلنسر در این حوزه فعالیت می کنند یا شرکت های تخصصی طراحی وب سایت، هر یک می توانند گزینه ای فوق العاده برای سفارش طراحی سایت باشند.
بررسی مزایا و معایب همکاری با این مجموعه ها ضروری است.

نکات مهم در سفارش طراحی سایت شرکتی

نکات مهم در سفارش طراحی سایت شامل موضوعات متعددی است که توجه به هر یک می تواند باعث حذف قطعی ریسک یا احتمالات خطرآفرین برای کارفرما یا وب سایت باشد. اولین و مهم ترین نکته در طراحی هر نوع سایت، درک طراح از انتظارات و ایده های کارفرما است.
طراحی سایت زمانی به موفقیت منجر خواهد شد که طراح درک کاملی از انتظارات، ایده ها و همینطور سطح توقع مشتری داشته باشد. انتخاب یک طرحِ خوب، تنها موضوعی نیست که باید به آن توجه کرد.
بلکه نکات متعدد و بسیاری وجود دارد که بررسی هر یک حائز اهمیت است. سرعت بارگذاری سایت یکی از اصلی ترین مواردی است که عدم توجه به آن باعث ایجاد یک مانع جدی جهت ارتباط گیری کاربر و سایت می شود.
 تئوری های ساده ای وجود دارد که به کارگیری آن ها در ثبت سفارش طراحی سایت می تواند باعث ایجاد شرایطی ایده آل برای کاربران گردد. این تئوری ها عبارت اند از:
 • استفاده از عبارت های توصیفی به عنوان کلمه کلیدی
 • درج راه های ارتباطی در تمام صفحه سایت به شکل جذاب
 • ایجاد یک پنل خاص برای سوالات کاربران
 • نمایش چیزهای جدید در زمان مشخص برای کاربر
 • رعایت استانداردهای لازم برای طراحی صفحه سایت
 • استفاده از هارمونی رنگ ها به شکل هوشمندانه
 • رعایت ترتیب منوها برای دسترسی هر چه ساده تر کاربران
 

محاسبه آنلاین قیمت طراحی سایت،برآورد هزینه طراحی سایت آنلاین

محاسبه آنلاین قیمت طراحی سایت شرکتی یکی از اقداماتی است که با استفاده از آن می توان به یک نتیجه سریع و دقیق دست یافت. البته که تعرفه های تعریف شده توسط گروه های مختلف برای طراحی سایت یکسان نیست. اما این تعرفه ها تابع مشخصه های مشابهی تعیین می شوند.
قیمت و هزینه سفارش طراحی سایت خوب و حرفه ای توسط یک گروه حرفه ای و متخصص، شباهتی به تعرفه تعیین شده توسط یک گروه نوپا یا غیر حرفه ای ندارد. ضمن اینکه نتایج حاصل از این دو طراحی نیز یکسان نخواهند بود.
برای آشنایی با اهمیت تخصص و میزان مهارت طراح، باید گفت که طراح سایت وردپرس در صورت عدم آشنایی با شبکه ها یا راه های نفوذ به وب سایت، قطعا زیرساخت مناسبی را برای عدم هک و آسیب دیدگی وب ایجاد نخواهد کرد.
این در حالی است که طراح سایت وردپرس حرفه ای و متخصص، با توجه به آشنایی کامل با محیط وردپرس، تمامی راه های نفوذ و هک را به خوبی مسدود خواهد کرد. امنیت سایت یکی از مهم ترین دغدغه های مشتریان یا کارفرمایان در زمان سفارش طراحی سایت است.
امنیتی که تضمین آن به طور صد در صد و قطعی امکانپذیر نیست. استفاده از وب سایت های آماده CMS یا وب سایت های ASP.NET که از بانک اطلاعاتی Microsoft SQL Server بهره می برند، مزایا و معایب خاص خود را داراست.

مراحل طراحی سایت به چه مهارت هایی نیاز دارد؟

مراحل پیاده سازی یک وب سایت از صفر تا صد شامل مهارت های مختلفی است که کسب آن ها توسط یک فرد، تقریبا غیر ممکن است. با بررسی مراحل طراحی سایت به لیستی از مهارت ها و توانایی ها رسیدیم که شامل، انواع زبان های برنامه نویسی و مهارت لازم در آن ها، حس طراحی وب سایت مخاطب پسند، توانایی طراحی سایت واکنش گرا، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستوجو و مدیریت مراحل طراحی سایت هستند. کاملا مشخص است که تسلط به تمامی این مهارت ها، کار بسیار دشواری است و آموزش طراحی وب سایت ساده هم ممکن است که ماه ها و حتی سال ها زمان بخواهد.
به همین دلیل برای طراحی وب سایتی که کاملا کاربردی باشد، به یک تیم طراحی سایت احتیاج خواهید داشت که استخدام چنین تیمی، هزینه بالایی را خواهد داشت. البته شما میتوانید به جای کمک گرفتن از چنین تیمی، میتوانید از یک سایت ساز بخواهید که مراحل طراحی سایت شما را انجام دهد. استفاده از چنین پلتفرمی، علاوه بر هزینه پایینی که دارد، گزینه مناسب برای افرادی است که قصد دارند در کمترین زمان ممکن سایت خود را بوجود آورده و از مزیت های آن بهره مند شوند.

از مهم ترین فاکتورهای موثر در هزینه سفارش طراحی سایت شرکتی باید به این موارد اشاره کرد.
 • ظاهر سایت
 • پشتیبانی سایت
 • زبان برنامه نویسی
 • هاست و دامنه
 • طراحی سایت با CMS آماده
 • نوع سیستم مدیریت و تولید محتوا
 • طراخی اختصاصی
محاسبه قیمت سفارش سایت شرکتی در گروه های طراحی وب مانند گروه حرفه ای راتین بر اساس پارامترهای مختلفی انجام می گیرد.
سفارش ساخت سایت در شرکت های مختلف بر اساس اصول و قواعد متعددی دریافت می شود. یکی از مهم ترین پارامتر ها در سفارش ساخت سایت توجه به کدنویسی و برنامه نویسی است.
اطمینان از وجود این مهارت در تیم مورد نظر برای ثبت سفارش سایت، اصلی ترین موضوعی است که باید به آن توجه کرد.  

سفارش طراحی سایت شرکتی حرفه ای و فوق حرفه ای

ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی با توجه به انتظارات مخاطبین و همینطور در نظر داشتن موضوعات مهمی از جمله کیفیت و سطح فعالیت رقبا منطقی است. به همین دلیل دریافت مشاوره های تخصصی پیش از سفارش سایت شرکتی ، این فرصت را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا امکان انتخاب مناسب ترین راه را داشته باشند.
مشاهده نموه های طراحی شده برای سفارش سایت شرکتی می تواند یکی از فرصت های فوق العاده مطلوب برای آشنایی با سبک کار و میزان تخصص یک مجموعه یا گروه باشد. سفارش طراحی سایت حرفه ای با بررسی نمونه کارها قطعا فرصت آزمون و خطا را ایجاد می کند.
سفارش ساخت سایت شرکتی به صورت حرفه ای یا فوق حرفه ای باید با بررسی نمونه کارهای آنلاین یا در نظر داشتن میزان تجربه و تخصص طراح، انجام گیرد. سفارش سایت به عنوان یک راه پرنفوذ در دنیای وب برای فعالیت و همینطور کسب درآمد در صورت اطلاع از پیش نیازهای ضروری، هرگز پشیمانی یا زیان مالی را به همراه ندارد.
بسیاری از شرکت ها با تبلیغات فریبنده درباره سفارش ساخت سایت باعث گمراهی یا اشتباه مشتریان می شوند. یکی از رایج ترین اشتباهات درباره اعتماد به یک گروه جهت سفارش ساخت سایت نادیده گرفتن نمونه کارهایی است که سندی بر مهارت یا بی تجربگی گروه خواهد بود.
طراحی سایت سفارشی شرکتی

گروه طراحی سایت راتین با بیش از 15 سال سابقه ، در زمینه برآورد هزینه طراحی سایت و سفارش طراحی سایت و توسعه ساخت سایت ساز اختصاصی خوب "سایت ساز کاریک" به صورت مستمر فعالیت داشته . اعتقاد ما این است که در زمینه بازاریابی دیجیتال ، صنعت دیگری همانند انجام طراحی سایت وجود ندارد که ما از آن آگاه نباشیم و به سرعت و به طرز چشمگیری که در حال حاضر طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال پیش می رود آشنا نباشیم .
طبق میانگین جهانی نمره استانداردی که برای سایت سفارش سایت هایی که از طریق برنامه سایت سازها و یا وب سایت های اختصاصی و سایت سفارشی توسط شرکت طراحی سایت معتبر انجام می شوند ، نمره 60.9 از 100 را دریافت می کنند.
با افزایش نیاز به هزینه سفارش سایت ، شما نیز برای حمایت کسب و کار خود تلاش های زیادی انجام می دهید که به دید بازدیدکنندگان جهانی وب سایت در بیایید ، به ویژه در بازار امروزما احساس می کنیم که موضوعات مهمی وجود دارد که باید موارد اصلی آن مورد بررسی دقیق قرار بگیرد و بررسی کنیم تا مطمئن شویم سایت شما از نظر گوگل و سایت های رنکینگ امتیاز بالایی داشته باشد و رو به نزول و یا در لیست سیاه گوگل نباشد.
همچنین باید بررسی شود که مشاغل مختلف در ورود به وب سایت شما و گرفتن سفارش طراحی سایت، چه نکاتی مدنظرشان است و چه چیزی بشتر برایشان در سایت شما جلب توجه میکند که این اقدام منجر به افزایش تولید و بهره وری در زمینه کاری شما همچنین بالارفتن تعداد بازدیدکننده سایت می شود که در نهایت از لحاظ ساختاری و گرافیک باعث سازگاری با موبایل و ایجاد اعتماد به وب سایت شما می شود.
حتی اگر اطمینان کاملی از عملکرد مثبت انجام طراحی سایت خود داشته باشید ، نکات مهم و کلیدی سایت هرلحظه تغییر و یا به روز رسانی می شوند و این باعث می شود سایت سفارش سایت شما به مرور زمان از لحاظ تکنیکی و آپدیت بودن عقب بیوفتد و خود این عامل باعث کم شدن رتبه سایت شما در رنکینگ های گوگل بشود. اگر یک سری نکات مهم را در انجام طراحی سایت خود به درستی رعایت کنید ، در به دست آوردن وب سایتی که نمره مناسبی کسب می کند به خوبی پیش خواهید رفت.


سفارش طراحی سایت با قالب های آماده یا برنامه نویسی سایت اختصاصی؟


روند بهره وری از فناوری در دهه اخیر نسبت به گذشته دست خوش تغییرات زیادی گردیده. مشاغل، دیگر محدود به یک منطقه کوچک از یک شهر نمی باشند، بلکه تمامی کسب و کارها در تلاشند تا خود را به دیگران در سرتاسر شهر، کشور و حتی از مرزهای جغرافیای پا را فراتر گذاشته و به سایر کشوران نیز خود را معرفی کنند. از اینرو به دنبال ساده ترین، سریع ترین و کم هزینه ترین راه هستند. همیشه تبلیغات رادیویی و تلویزیونی پرهزینه بوده و دیگر با وجود روش های مقرون به صرفه تر مردم کم تر به سراغ این روش های می روند. روش های تبلیغاتی سنتی همچون روزنامه و پخش آگهی به صورت دستی اولا فقط در همان محله و بین آشنایان جواب می دهد که آن ها اکثرا شما را می شناسند و دیگر نیازی به تبلیغ نیست، دوما فقط برای زمان محدودیست مثلا تا زمانی که آگهی در روزنامه چاپ شود. امروزه دیگر تبلیغات از طریق فضای مجازی و در بستر اینترنت با نتایجی بهتر صورت می گیرد و مردم در سراسر دنیا آن را مشاهده می کنند.
 

دسته بندی سفارش طراحی سایت

 • سفارش طراحی سایت فروشگاهی

 • سفارش طراحی سایت شرکتی

 • سفارش طراحی سایت آموزشی

 • سفارش طراحی سایت شخصی

 • سفارش طراحی سایت خبری

 • سفارش طراحی سایت خدماتی

 • سفارش طراحی سایت پزشکی

 • سفارش طراحی سایت وکیل

 • سفارش طراحی سایت رستوران

 • سفارش طراحی سایت مشاور

 • سفارش طراحی سایت موزیک

 • سفارش طراحی سایت چند زبانه

 • سفارش طراحی سایت پرتالهای خبری

 • سفارش طراحی سایت ارز دیجیتال

 • سفارش طراحی سایت بیمارستان

 • سفارش طراحی سایت هنری

 • سفارش طراحی سایت استاتیک

 • سفارش طراحی سایت داینامیک

 • سفارش طراحی سایت ارزان

 • سفارش طراحی سایت شرکت ساختمانی

 • سفارش طراحی سایت پوشاک

 • سفارش طراحی سایت در تهران

 • سفارش طراحی سایت سازمانی


 

آینده برنامه نویسی وب چیست ؟
با روی کار آمدن سایت سازها و توجه کاربران به سایت های آماده ، پیش بینی می شود که  برنامه نویسی وب در سایت سازهایی می تواند موفق باشد که به صورت کاملا بومی نوشته شده و قابلیت سفارشی سازی و گسترش پذیری برای تمامی کاربران را دارا می باشند.
مراحل سفارش برنامه نویسی در زمینه طراحی سایت چیست ؟
نیازسنجی در مرحله طرح اولیه . طراحی و تحلیل برنامه نویسی برای طراحی سایت . استفاده از تکنولوژی روز در پیاده سازی و برنامه نویسی سایت . تست پروژه در چندین مرحله قبل از تحویل نسخه آلفا . تحویل برنامه نویسی آلفا و آموزش کامل بخش های سایت . پشتیبانی و نگهداری پروژه برنامه نویسی شده توسط تیم فنی .
آیا در برنامه نویسی وب از استانداردهای جهانی استفاده می شود؟
رعایت اصول کدنویسی به روز شرکت راتین مطابق با استانداردهای جهانی W3C می باشد همچنین ساده سازی و سبک کردن کدنویسی های html و css باعث لود شدن سایت ها با سرعت بالا و قرارگیری در جایگاه بالاتر در رتبه های گوگل شده است .
در اضافه کردن ماژول های دیگر به غیر از امکانات فعلی سایت آیا محدودیتی وجود دارد ؟
درصورت سفارش و درخواست کارفرما هیچ محدودیتی در اضافه کردن ماژول های جدید چه در ابتدای ساخت سایت و چه در آینده وجود ندارد . تیم نرم افزاری کاریک پس از دریافت سفارش کارفرما و بررسی ، پیشنهادهای خود را در این زمینه ارائه داده و در نهایت درخواست کارفرما بر روی سایت پیاده سازی خواهد کرد
آیا قالب های استفاده شده دارای استانداردهای SEO می باشند
زیر ساخت تمامی قالب های تولید شده در سایت ساز کاریک دارای استانداردهای موتورهای جستجوگر بوده و همه نکته های سئو برای داشتن رتبه بالاتر نسبت به سایت های دیگر را دارا می باشد . همچنین سرعت لود شدن بالا و سبک بودن سایت های طراحی شده یکی از نکات مهم برای موتورهای جستجوگر بوده که می تواند برای ارائه خدمات سایت کارفرما به مشتری کاملا مفید باشد .
این قالب ها در تمامی مرورگرها و موبایلها و تبلتها قابلیت نمایش دارند
زیرساخت تمام قالب های سایت ساز کاریک دارای استانداردهای روز در زمینه  Responsive می باشد که این امکان را به کاربران می دهد که در هر مروگر و با هر رزولوشنی سایت شما را باز کرده و به راحتی از اطلاعات سایت شما استفاده کنند .