طراحی سی دی مالتی مدیا با امکان ویرایش متن

طراحی مالتی مدیا شرکت راتین با دارا بودن بیش از 100 نمونه کار طراحی مالتی مدیا و 11 سال کار تخصصی در زمینه طراحی مالتی مدیا و پیاده سازی چندین نرم افزار اتوران بوسیله زبان VB.net و Flash آماده پذیرش سی دی تبلیغاتی مالتی مدیا و نرم افزار های چند رسانه ای مالتی مدیا می باشد.
این شرکت با توجه به نیاز روز افزون شرکت ها و سازمان ها ، خدمات متنوعی را در زمینه طراحی مالتی مدیا به صورت حرفه ای ارائه کرده است که یکی از این خدمات طراحی مالتی مدیا با قابلیت مدیریت اطلاعات می باشد که بستر این نرم افزار طراحی مالتی مدیا کاملا بومی بوده و بی نیاز از نصب بر روی سیستم کاربر می باشد .
همچنین ما می توانیم در زمینه های مختلف شامل  مشاوره قبل از طراحی مالتی مدیا - طراحی سی دی مالتی مدیا به صورت سفارشی و گرافیک اختصاصی - ساخت و طراحی انیمیشن و تیزر اولیه با نرم افزار Flash و After effects – طراحی سی دی تبلیغاتی – ایجاد محتوای مالتی مدیا – طراحی کتاب یا کاتالوگ الکترونیک – طراحی آلبوم انیمیشنی ، شما را یاری دهیم.

مزایای طراحی مالتی مدیا

- در این روش به دلیل امکان افزودن فایل های چند رسانه ای و بدون افت کیفیت، تاثیر چند برابری برای مخاطب مالتی مدیا خواهد داشت.
- یک سی دی مالتی مدیا بهترین روش برای ارائه محصولات و خدمات یک شرکت میتواند باشد با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ممکنه.
- طراحی مالتی مدیا در مقایسه با تبلیغات بروشور و نسخه های چاپی هزینه و زمان کمتری دارد درصورتی که در تبلیغات چاپی برای تغییر متن و گرافیک چندین مرحله باید انجام بشود تا نسخه نهایی چاپی آماده شود.
- یکی دیگر از مزیت های طراحی مالتی مدیا تکثیر و رایت نسخه ها به تعداد نامحدود حتی توسط خود کارفرما می باشد درصورتی که در نسخه های چاپی حتما به همان چاپخانه باید مراجعه شود و تعداد مشخصی برای تکثیر، سفارش داده شود.


مزایای استفاده از سی دی مالتی مدیا

- طراحی مالتی مدیا در مقایسه با بروشور، کتابچه و یا کاتالوگ هزینه کمتری را در بر میگیرد و از هرجهت بصرفه تر می باشد.
- توجه به این نکته که حجم و کیفیت فایل های صوتی و تصویری برای معرفی یک شرکت بسیار هائز اهمیت می باشد، در دیگر تبلیغات مانند سایت های اینترنتی به دلیل محدودیت حجم و سرعتی که دارند نمیتوان ازین فایل ها استفاده کرد در صورتی که مالتی مدیا بدون هیچ محدودیتی میتوان تمامی این فایل ها را به مخاطبان خود ارائه دهد.
- یکی از مزایای ویژه سی دی مالتی مدیای طراحی شده توسط این شرکت، قابلیت مدیریت اطلاعات مالتی مدیا می باشد که با بکار بردن زبان قدرتمند VB.net برای برنامه نویسی مدیریت اطلاعات سی دی و همچنین استفاده از نرم افزار Flash برای ساخت انیمیشن ها و گرافیک بسیار جذاب باعث پویایی بیشتر و توانمند شدن سی دی مالتی مدیا شده به گونه ای که بسیاری از امکانات نرم افزاری را می توان با آن پیاده سازی کرد.
گفتنی است که طراحی مالتی مدیا با قابلیت مدیریت فایل ، نیاز به نصب برای کاربر نداشته و بصورت اتوران اجرا می شود.

ویژگی های طراحی مالتی مدیا


- قابلیت اجرای مالتی مدیا بر روی تمای نسخه های سیستم عامل موجود در بازار
- امکان باز شدن در هر مانیتور و با هر رزولوشن در سیستم عامل
- تاثیر گذاری بالاتر نسبت به تبلیغات دیگر در اولین نگاه برای بازدیدکننده
- قابلیت اجرا به صورت کاملا اوتوران و مجزا بدون استفاده از ابزارهای دیگر برای اجرا شدن
- بی نیاز از نصب نرم افزارهای گوناگون برای اجرا شدن مالتی مدیا حتی در هنگام اجرای مالتی مدیا
- قابلیت تکثیر بر روی DVD و CD و مینی سی دی و حتی سایز کارت ویزیتی .

امکانات طراحی مالتی مدیا

- ارائه محصولات و خدمات شرکت به شکل کلیپ های مجزای تبلیغاتی و تصویری
- چاپ لیبل و طراحی پاکت سی دی به صورت اختصاصی مطابق با محتوای سی دی مالتی مدیا
- ارائه محتوای مناسب و چیدمان زیبا برای محصولات شرکت و نمایش بهتر برای کاربر
- تکثیر و چاپ به تعداد نامحدود بر اساس نیاز کارفرما
- در صورت نیاز گذاشتن قفل نرم افزاری بروی طراحی مالتی مدیا جهت جلوگیری از تکثیر غیرمجاز