هسته سایت ساز راتین - سیستم مدیریت CMS و محتوا

ماژول ویرایشگر متن(مدیریت محتوا)

این ماژول دارای بخش مدیریت متن به صورت کاملا حرفه ای می باشد که تمامی امکانات مورد نیاز کارفرما برای تولید محتوای مناسب برای صفحات را در اختیار می گذارد و بصورت کاملا ساده و کاربردی همانند نرم افزار word بوده که متن ها را کاملا پالایش شده و استاندارد برای صفحات تنظیم می کند.

امکانات ماژول مدیریت صفحه :

- مدیریت حذف، ویرایش و اضافه کردن متن و عکس
- مدیریت کلمات کلیدی و Content های صفحه
- بارگذاری فایل pdf، zip
- بارگذاری فایل عکس
- امکان تگ گذاری برای هر صفحه

ماژول مدیریت منو

در این ماژول شما امکان تولید نامحدود منو به صورت ساختار درختی را دارا می باشید که هر منو میتواند مرتبط با ماژول های داخل سایت باشد . همچنین از طریق این بخش می توانید اولویت بندی و جابجایی بین منو های سایت و عوض کردن آدرس صفحات را داشته باشید.

امکانات ماژول مدیریت منو :

- حذف، ویرایش و اضافه کردن نامحدود منو
- جابجایی بین منوها با قابلیت درگ کردن
- اولویت بندی نمایش منو ها
- گذاشتن عکس اختصاصی برای هر منو
- عوض کردن Title صفحات به همراه انتخاب لینک صفحه

آینده برنامه نویسی وب چیست ؟
با روی کار آمدن سایت سازها و توجه کاربران به سایت های آماده ، پیش بینی می شود که  برنامه نویسی وب در سایت سازهایی می تواند موفق باشد که به صورت کاملا بومی نوشته شده و قابلیت سفارشی سازی و گسترش پذیری برای تمامی کاربران را دارا می باشند.
مراحل سفارش برنامه نویسی در زمینه طراحی سایت چیست ؟
نیازسنجی در مرحله طرح اولیه . طراحی و تحلیل برنامه نویسی برای طراحی سایت . استفاده از تکنولوژی روز در پیاده سازی و برنامه نویسی سایت . تست پروژه در چندین مرحله قبل از تحویل نسخه آلفا . تحویل برنامه نویسی آلفا و آموزش کامل بخش های سایت . پشتیبانی و نگهداری پروژه برنامه نویسی شده توسط تیم فنی .
آیا در برنامه نویسی وب از استانداردهای جهانی استفاده می شود؟
رعایت اصول کدنویسی به روز شرکت راتین مطابق با استانداردهای جهانی W3C می باشد همچنین ساده سازی و سبک کردن کدنویسی های html و css باعث لود شدن سایت ها با سرعت بالا و قرارگیری در جایگاه بالاتر در رتبه های گوگل شده است .
در اضافه کردن ماژول های دیگر به غیر از امکانات فعلی سایت آیا محدودیتی وجود دارد ؟
درصورت سفارش و درخواست کارفرما هیچ محدودیتی در اضافه کردن ماژول های جدید چه در ابتدای ساخت سایت و چه در آینده وجود ندارد . تیم نرم افزاری کاریک پس از دریافت سفارش کارفرما و بررسی ، پیشنهادهای خود را در این زمینه ارائه داده و در نهایت درخواست کارفرما بر روی سایت پیاده سازی خواهد کرد
آیا قالب های استفاده شده دارای استانداردهای SEO می باشند
زیر ساخت تمامی قالب های تولید شده در سایت ساز کاریک دارای استانداردهای موتورهای جستجوگر بوده و همه نکته های سئو برای داشتن رتبه بالاتر نسبت به سایت های دیگر را دارا می باشد . همچنین سرعت لود شدن بالا و سبک بودن سایت های طراحی شده یکی از نکات مهم برای موتورهای جستجوگر بوده که می تواند برای ارائه خدمات سایت کارفرما به مشتری کاملا مفید باشد .
این قالب ها در تمامی مرورگرها و موبایلها و تبلتها قابلیت نمایش دارند
زیرساخت تمام قالب های سایت ساز کاریک دارای استانداردهای روز در زمینه  Responsive می باشد که این امکان را به کاربران می دهد که در هر مروگر و با هر رزولوشنی سایت شما را باز کرده و به راحتی از اطلاعات سایت شما استفاده کنند .