ماژول مدیریت محصول سایت ساز راتین

ماژول محصولات: 

ماژول مدیریت محصول یک بانک اطلاعاتی حرفه ای برای کارفرما می باشد که در آن میتواند محصولات خود را با تمامی امکانات و با هر تنوعی به تعداد نامحدود در سایت ایجاد کرده و به نمایش مخاطبین سایت بگذارد . در این ماژول هیچ محدودیتی برای نمایش محصولات وجود ندارد و کاربر به راحتی اطلاعات مورد نیاز درباره محصول درخواستی خود را پیدا می کند

 

امکانات ماژول محصولات :

- طبقه بندی محصولات به تعداد نامحدود
- اختصاص کد محصول
- اختصاص متن، جدول و عکس برای هر محصول
- نمایش و انتخاب به عنوان محصول جدید در صفحه اصلی سایت
- اختصاص قیمت برای هر محصول درصورت نیاز
- اضافه کردن فایل کاتالوگ محصول به صورت pdf
* بخش دیدگاهای کاربران برای هر محصول
* نمایش آلبوم تصاویر برای محصول
* اختصاص ماژول فیلم برای محصول
* نظرسنجی و امتیازدهی محصول
* نمایش محصولات مرتبط
* نمایش موجودی محصول
* نمایش فهرست قیمت برای گروه محصولات
* مقایسه محصولات
* ارائه قیمت قبل و بعد از تخفیف

آینده برنامه نویسی وب چیست ؟
با روی کار آمدن سایت سازها و توجه کاربران به سایت های آماده ، پیش بینی می شود که  برنامه نویسی وب در سایت سازهایی می تواند موفق باشد که به صورت کاملا بومی نوشته شده و قابلیت سفارشی سازی و گسترش پذیری برای تمامی کاربران را دارا می باشند.
مراحل سفارش برنامه نویسی در زمینه طراحی سایت چیست ؟
نیازسنجی در مرحله طرح اولیه . طراحی و تحلیل برنامه نویسی برای طراحی سایت . استفاده از تکنولوژی روز در پیاده سازی و برنامه نویسی سایت . تست پروژه در چندین مرحله قبل از تحویل نسخه آلفا . تحویل برنامه نویسی آلفا و آموزش کامل بخش های سایت . پشتیبانی و نگهداری پروژه برنامه نویسی شده توسط تیم فنی .
آیا در برنامه نویسی وب از استانداردهای جهانی استفاده می شود؟
رعایت اصول کدنویسی به روز شرکت راتین مطابق با استانداردهای جهانی W3C می باشد همچنین ساده سازی و سبک کردن کدنویسی های html و css باعث لود شدن سایت ها با سرعت بالا و قرارگیری در جایگاه بالاتر در رتبه های گوگل شده است .
در اضافه کردن ماژول های دیگر به غیر از امکانات فعلی سایت آیا محدودیتی وجود دارد ؟
درصورت سفارش و درخواست کارفرما هیچ محدودیتی در اضافه کردن ماژول های جدید چه در ابتدای ساخت سایت و چه در آینده وجود ندارد . تیم نرم افزاری کاریک پس از دریافت سفارش کارفرما و بررسی ، پیشنهادهای خود را در این زمینه ارائه داده و در نهایت درخواست کارفرما بر روی سایت پیاده سازی خواهد کرد
آیا قالب های استفاده شده دارای استانداردهای SEO می باشند
زیر ساخت تمامی قالب های تولید شده در سایت ساز کاریک دارای استانداردهای موتورهای جستجوگر بوده و همه نکته های سئو برای داشتن رتبه بالاتر نسبت به سایت های دیگر را دارا می باشد . همچنین سرعت لود شدن بالا و سبک بودن سایت های طراحی شده یکی از نکات مهم برای موتورهای جستجوگر بوده که می تواند برای ارائه خدمات سایت کارفرما به مشتری کاملا مفید باشد .
این قالب ها در تمامی مرورگرها و موبایلها و تبلتها قابلیت نمایش دارند
زیرساخت تمام قالب های سایت ساز کاریک دارای استانداردهای روز در زمینه  Responsive می باشد که این امکان را به کاربران می دهد که در هر مروگر و با هر رزولوشنی سایت شما را باز کرده و به راحتی از اطلاعات سایت شما استفاده کنند .