ماژول مدیریت اخبار و آرشیو خبری سایت ساز

ماژول اخبار:

ماژول خبر سایت ساز راتین می تواند با تعیین عنوان، تاریخ خبر، آدرس صفحه آن، متن خبر، تنظیمات موتورهای جستجو (کلمات کلیدی و توضیحات و تگ) ، نمایش و عدم نمایش خبر و عکس یک خبر ایجاد نمود.
همچنین هر خبر اضافه شده در ماژول خبری دارای یک صفحه جداگانه به همراه لینک مجزا می باشد که برای بهینه سازی در موتورهای جستجوگر بسیار مفید و پر اهمیت می باشد .
آرشیو خبری شامل نمایش و عدم نمایش خبرهای اضافه شده در بانک خبری با بازه زمانی مشخص شده می باشد.
در ماژول خبر پیشرفته مواردی از قبیل زبان خبر، گروه خبر، کد اختصاصی هرخبر ، زمان انتشار تصویر خبر، خلاصه خبری، مشخصات منبع خبر ذکر شده را نیز تعیین نمود.

امکانات ماژول اخبار :

- نمایش اخبار بصورت گروه بندی
- آرشیو خبر
- نمایش لیست خبرها هر گروه بر اساس اولویت و آخرین تاریخ انتشار
- مدیریت نمایش و عدم نمایش خبر
- صفحه بندی اخبار بصورت اتوماتیک 
- نمایش تصویر برای هر خبر با قابلیت بزرگنمایی  در سفارش وب سایت
- تعیین کلمات کلیدی برای هر خبر برای موتورهای جستجو
- تعیین توضیح برای هر خبر برای موتورهای جستجو
* امکان پرینت خبر 
* کد اختصاصی برای هر خبر 
* زمان انتشار تصویر خبر 
* مشخصات منبع خبری
* نمایش لید خبری در سفارش سایت
* بخش دیدگاه کاربران با قابلیت تایید توسط مدیر
آینده برنامه نویسی وب چیست ؟
با روی کار آمدن سایت سازها و توجه کاربران به سایت های آماده ، پیش بینی می شود که  برنامه نویسی وب در سایت سازهایی می تواند موفق باشد که به صورت کاملا بومی نوشته شده و قابلیت سفارشی سازی و گسترش پذیری برای تمامی کاربران را دارا می باشند.
مراحل سفارش برنامه نویسی در زمینه طراحی سایت چیست ؟
نیازسنجی در مرحله طرح اولیه . طراحی و تحلیل برنامه نویسی برای طراحی سایت . استفاده از تکنولوژی روز در پیاده سازی و برنامه نویسی سایت . تست پروژه در چندین مرحله قبل از تحویل نسخه آلفا . تحویل برنامه نویسی آلفا و آموزش کامل بخش های سایت . پشتیبانی و نگهداری پروژه برنامه نویسی شده توسط تیم فنی .
آیا در برنامه نویسی وب از استانداردهای جهانی استفاده می شود؟
رعایت اصول کدنویسی به روز شرکت راتین مطابق با استانداردهای جهانی W3C می باشد همچنین ساده سازی و سبک کردن کدنویسی های html و css باعث لود شدن سایت ها با سرعت بالا و قرارگیری در جایگاه بالاتر در رتبه های گوگل شده است .
در اضافه کردن ماژول های دیگر به غیر از امکانات فعلی سایت آیا محدودیتی وجود دارد ؟
درصورت سفارش و درخواست کارفرما هیچ محدودیتی در اضافه کردن ماژول های جدید چه در ابتدای ساخت سایت و چه در آینده وجود ندارد . تیم نرم افزاری کاریک پس از دریافت سفارش کارفرما و بررسی ، پیشنهادهای خود را در این زمینه ارائه داده و در نهایت درخواست کارفرما بر روی سایت پیاده سازی خواهد کرد
آیا قالب های استفاده شده دارای استانداردهای SEO می باشند
زیر ساخت تمامی قالب های تولید شده در سایت ساز کاریک دارای استانداردهای موتورهای جستجوگر بوده و همه نکته های سئو برای داشتن رتبه بالاتر نسبت به سایت های دیگر را دارا می باشد . همچنین سرعت لود شدن بالا و سبک بودن سایت های طراحی شده یکی از نکات مهم برای موتورهای جستجوگر بوده که می تواند برای ارائه خدمات سایت کارفرما به مشتری کاملا مفید باشد .
این قالب ها در تمامی مرورگرها و موبایلها و تبلتها قابلیت نمایش دارند
زیرساخت تمام قالب های سایت ساز کاریک دارای استانداردهای روز در زمینه  Responsive می باشد که این امکان را به کاربران می دهد که در هر مروگر و با هر رزولوشنی سایت شما را باز کرده و به راحتی از اطلاعات سایت شما استفاده کنند .