طراحی وب سایت ریسپانسیو و واکنشگرا responsive

ویژگی های طراحی وب سایت ریسپانسیو

سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا سایتی است که به دلیل نوع طراحی و استفاده از تکنیک هایی که در آن بکار برده شده قابلیت تطبیق با هر نوع دستگاهی را دارد.
استفاده از این شیوه که باید توسط طراح اجرا شود، به کاربر کمک میکند که خیلی راحت تر بتواند سایت مورد نظر خود را با هر نوع دستگاهی اعم از موبایل ، تبلت و لپ تاپ مشاهده و استفاده کند. در نتیجه کاربر با استفاده از وب سایت هایی که از تکنولوژی ریسپانسیو در آن صورت گرفته بسیار راضی تر به نظر میرسد.
 

تطابق با هر نوع دستگاه و مرورگر

امروزه به دلیل وجود تلفن های همراه هوشمند و سرعت بخشیدن در کارها و از همه مهم تر در دسترس بودن این نوع موبایل ها  افراد زیادی را ترغیب به استفاده از آن ها برای وب گردی میکند چون با استفاده از تکنیک ریسپانسیو کاربر احساس بهتر و راحتتری نسبت به قبل دارد چون دیگر نیازی به بزرگ نمایی و یا کوچک نمایی نیست و تمام عناصر ، منوها ، متن ها و تصاویر مطابق با دستگاه کاربر نمایش داده میشوند. پس در نتیجه بهتر میتوانند به هدف از جستجو در سایت شما برسند.
 

مزایای طراحی سایت های ریسپانسیو نسبت به دیگر سایت ها

افزایش قدرت سئو سایت
مطابق با الگوریتم های گوگل
سازگاری با هر نوع دستگاهی
کاربر پسند بودن سایت
افزایش تعداد بازدیدکننده

شرکت راتین با توجه به اینکه امروزه بیشتر کاربران از تلفن همراه برای بازدید وب سایت ها استفاده میکنند و دیگر مزایای سایت های ریسپانسیو که چند نمونه از آن ها در بالا ذکر شد سایت هایی را با تکنیک ریسپانسیو طراحی میکند تا صاحبان وب سایت ها بتوانند کاربران بیشتری را به خود جذب کرده و سئو سایت خود را افزایش دهند.

ثبت درخواست