طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای  در شرکت راتین کاری است که کارفرمایان حرفه ای بدنبال آن هستند. هدف ما در طراحی حرفه ای وب سایت پیدا کردن کارفرمایان سخت گیر و با دقت است که به کار خود اهمیت فراوانی  می دهند.
 • چه کارفرمایانی نیاز به طراح سایت حرفه ای دارند؟
 • کارفرمایانی که از کار با ابزار های آماده خسته شده اند و از تغییر ناپذیری آنها به ستوه آمده اند و نیاز به طراح وب سایت حرفه ای و ویژه ای دارند.
 • کارفرمایانی که کار آنها به درآمد زایی رسیده است و نیاز به گسترش کار و آینده نگری دارند
 • کارفرمایانی که  می خواهند با طراحی وب سایت حرفه ای چرخه کاری خود را نرم افزاری کنند.
 • کارفرمایان حرفه ای نیاز به این کار دارند چون چرخه های دستی و سنتی دیگر پاسخگوی نیاز کاربرانشان نیست و گردش نرم افزاری کارها هزینه های کمتری برایشان دارد.

طراحی حرفه ای وب سایت
 
 

معایب طراحی وب سایت حرفه ای

 هزینه بالاتر نسبت به طراحی سایت آماتور در طراحی وب سایت حرفه ای
 • نیاز به زمان بیشتر برای طراحی سایت حرفه ای
 • درگیر شدن کارفرما با همه جزییات کار
  طراحی سایت حرفه ای
 
 

مزایای طراحی سایت حرفه ای

 • گرافیک مورد پسند در طراحی حرفه ای وب سایت
 • روال کاری ایده آل در طراحی وب سایت حرفه ای
 • تفاوت با دیگر وب سایت ها و رقیبان
 • هر آنچه که مشتری می خواهد را تحویل می گیرد.
 

چرا طراحی وب سایت حرفه ای راتین

شرکت راتین سالهاست که سفارشهای طراحی سایت های حرفه ای را انجام می دهد و تا کنون بیش از 300 نمونه سایت حرفه ای راه اندازی کرده است. شرکت راتین با استفاده از تجربه 12 ساله خود و کار با صنف های گوناگون، با نیازهای فراوان کافرمایان آشنایی پیدا کرده و توانسته است پس از چند سال نرم افزار سایت سازی طراحی کند که هسته پیاده سازی نرم افزار است .
افزون بر آن شرکت راتین نرم افزارهای گوناگونی را برنامه نویسی کرده است که بیشتر آنها نیاز به وصل شدن به وب سایت را داشته و این امر منجر به گسترش دید و تفاوت رویکرد این شرکت شده است.
 

روشهای شناخت یک  پروژه طراحی وب سایت حرفه ای

- آیا پروژه شما در شرکت دیگری شکست خورده است؟
- آیا بازه  قیمت فراوان از شرکتهای مختلف گرفته اید؟
- آیا همانند وب سایت ساخته نشده است و  یا نکته  خاصی دارد؟
- با سایت سازهای  رایگان مانند وردپرس یا جوملا و... پروژه شما انجام شدنی نیست؟
- پروژه شما روش و فرآیند پیچیده ای دارد؟
اگر کمی روی نکته های بالا فکر کنید شاید شما نیز نیاز به طراحی وب سایت حرفه ای داشته باشید . وب سایتهای حرفه ای نیاز به برنامه نویسی دارند و با نرم افزارهای و بسته های آماده نمی توان آنها را پیاده سازی کرد.
 

برخی از خدمات ضروری در کنار طراحی سایت حرفه ای

نیاز سنجی 
مشاوره فرآیندهای کاری
پیاده سازی کاربر پسند و مشاوره آن
راهنمایی در مدل کسب و کار
بهینه سازی و کمک به افزایش بازدید 
تولید محتوا و آموزش چگونگی محتوای بهینه برای موتورهای جستجو
 

امکانات طراحی سایت حرفه ای 

 • ساخت زیر سایتها و زیر دامنه ها
 • مدیریت اعضاو ثبت نام و پرو فایل
 • چند زبانگی و سادگی کار با آن ، شما برای چند زبان  یکبار اطلاعات بارگذاری می کنید.
 • پیکر بندی پیشرفته
 • ساخت صفحه و زیر صفحه های  نامحدود
 • مدیریت فایل ها 
 • جستجوی پیشرفته وب سایت
 • مدیریت اسکریپت های وب سایت
 • گزارش گیری اکسل و چاپ
 • سطح دسترسی کاربران 
 • لاگ کارکرد مدیران
 • رهگیری فعالیت کاربران
 • فرمساز پیشرفته
 • ماژولساز پیشرفته
 • فرستادن پیامک و ایمیل به اعضا
 • نمودارهای گزارشهای پیشرفته
 

چگونه وب سایت های غیر حرفه ای را بشناسیم؟

استفاده از مطالب کپی در     طراحی وب سایت

استفاده از مطالب و محتوای کپی شده از دیگر وب سایت ها علاوه بر اینکه از موتورهای جستجو گوگل بابت کپی مطالب امتیاز منفی کسب می کنید در دید کاربرهم سایت تان را غیر حرفه ای نمایش می دهید. پس پیشنهاد ما برای تولید یک طراحی سایت حرفه ای استفاده از تولید محتوای مناسب کار خود و کاملا اختصاصی می باشد تا در نتایج بالای جستجوها قرار داشته باشید.

استفاده از طرح های آماده برای طراحی سایت

این نکته درست است که قالب های آماده می تواند کاهش چشم گیری در هزینه ها و زمان داشته باشد ولی برای آماده سازی سایت با قالب های آماده نیز باید کار را به طراح بسپارید تا او مطابق با برند و مشخصات شرکت شما بتواند طراحی سایت حرفه ای انجام دهد که با آن ها همخوانی داشته باشد. بارها دیده اید که وب سایت های طراحی شده با سیستم مدیریت محتوا از نظر نوع قالب و وب سایت با برند و شناسه شرکت شما هیچگونه همخوانی ندارد و این نشانه غیر حرفه ای بودن یک سایت می باشد.

سایزبندی اشتباه نوشته ها

نوع و سایز فونت در طراحی سایت حرفه ای بسیار حائز اهمیت می باشد وعدم توجه به نوع فونت، سایز، فواصل بین حروف و جملات می توانند به غیر حرفه ای بودن وب وب سایت شما دامن زند. همچنین استفاده درست از تگ های H1 , H2 , … بین مطالب سایت باعث زیباتر شدن و استاندارد بودن مطالب می شود .

استفاده از تکنیک Bootstrap

استفاده از قالب پیش فرض Bootstrap  یکی دیگر از اشتباهات برای طراحی وب سایت حرفه ای می باشد. بدلیل استفاده زیاد از این قالب ها وب سایت های بیشماری مشابه هم هستند و این شباهت نمی تواند تفاوتی بین سایت شما و دیگر وب سایت های مشابه ایجاد نماید که این میتواند موجب صدمه به برند شما و طراحی سایت شود.

رعایت نکردن فاصله تصویر با مطلب

عدم رعایت فواصل بین عکس ها با نوشته ها موجب می شود زیبایی سایت شما کاسته شود و نمای خوبی در دید کاربر نداشته باشد. همچنین استفاده از عکس های ناهمگون و تعداد زیاد با سایز های مختلف در طراحی سایت حرفه ای مشکل بوجود می آورد و برای کاربران وب سایت زیبا به نظر نمی رسد . در حال حاضر هنوز هم طراحانی وجود دارند که حاضر نیستند اطلاعات و دانش فنی خود را بروز کنند و همچنان از روش های قدیمی برای نمونه سایت حرفه ای استفاده میکنند
 

اهمیت ریسپانسیو در طراحی سایت حرفه ای

در حال حاضر هنوز هم طراحانی وجود دارند که حاضر نیستند اطلاعات و دانش فنی خود را بروز کنند و همچنان از روش های قدیمی برای طراحی استفاده میکنند در حالی که امروزه در طراحی سایت حرفه ای، ریسپانسیو بودن وب سایت دارای اهمیت زیادی است زیرا کاربران امروزه بیشتر از دستگاه های موبایل و تبلت برای مشاهده سایت ها استفاده میکنند تا بتوانند به محصول مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

تطابق با هر نوع دستگاه و مرورگر در نمونه سایت حرفه ای

امروزه به دلیل وجود تلفن های همراه هوشمند و سرعت بخشیدن در کارها و از همه مهم تر در دسترس بودن این نوع موبایل ها  افراد زیادی را ترغیب به استفاده از آن ها برای وب گردی میکند چون با استفاده از تکنیک ریسپانسیو کاربر احساس بهتر و راحتتری نسبت به قبل دارد چون دیگر نیازی به بزرگ نمایی و یا کوچک نمایی وب سایت نیست و تمام عناصر ، منوها ، متن ها و تصاویر مطابق با دستگاه کاربر نمایش داده میشوند. پس در نتیجه بهتر میتوانند به هدف از جستجو در سایت حرفه ای شما برسند.

صرفه جویی در زمان در طراحی سایت حرفه ای ارزان

اگر بخاطر داشته باشید در گذشته طراحان برای آن دسته از کاربرانی که میخواستند با تلفن همراه خود از سایتی بازدید کنند، طراح مجبور میشد سایتی با آدرس و طرحی متفاوت از وب سایت اصلی طراحی کند که این کار هم باعث صرف انرژی بیشتر و هم باعث اتلاف وقت برای مدیریت وب سایت هایی که میگذاشت می شد. ولی امروزه با استفاده از تکنیک ریسپانسیو در طراحی سایت حرفه ای این مشکلات برطرف گردید یعنی با طراحی یک وب سایت کامل کاربر میتواند به راحتی از آن وب سایت در هر رزولوشن و هر مرورگری استفاده کند.

استفاده بهتر کاربر از سایت حرفه ای ریسپانسیو

استفاده از این شیوه  که باید توسط طراح اجرا شود به کاربر کمک میکند که خیلی راحت تر بتواند وب سایت مورد نظر خود را با هر نوع دستگاهی اعم از موبایل ، تبلت و لپ تاپ مشاهده و استفاده کند. در نتیجه کاربر با استفاده از وب سایت هایی که از تکنولوژی ریسپانسیو در آن صورت گرفته بسیار راضی تر به نظر میرسد و اینگونه سایت ها از طراحی سایت حرفه ای تری برخوردارمی باشند.
 
 

همکاری با طراحان یا شرکت های طراحی سایت حرفه ای

مدیران و صاحبان شرکت ها برای راه اندازی وب سایت جهت معرفی و توسعه کسب و کار خود ترجیح می دهند از سیستم های مدیریت محتوا و قالب های رایگان که به طور قابل توجهی در محیط اینترنت می باشند بجای همکاری با شرکت های طراحی سایت و یا طراحان سایت که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت می کنند استفاده نمایند.ولی از آن جا که صنعت طراحی وب سایت حرفه ای هم دارای تکنیک و فنونی تخصصی می باشد و روز به روز در حال پیشرفت است بهتر است برای جلوگیری از اشتباهات، هر چند کوچک که ممکن است کسب و کار شما را به گمراهی کشاند این کار را به متخصص و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند و توانایی طراحی سایت حرفه ای را دارند بسپارید.
کار را به طراح سایت حرفه ای بسپارید
بارها دیده شده است که افرادی به راه اندازی سایت خود می پردازند ولی با وجود صرف زمان و هزینه نتوانستند از پس ادامه کار بر بیایند و دوباره کار را از اول و با همکاری شرکت های طراحی سایت انجام داده اند. آن ها با این فکر که در هزینه هایی که شرکت های طراحی سایت بابت راه اندازی و خدمات می گیرند صرفه جویی کرده اند به صورت خود سرانه و بدون شناخت از اصول و فنون طراحی زمان زیادی را صرف می کنند. در صورتی که اگر از ابتدا با افراد متخصص و شرکت های مربوط به طراحی سایت حرفه ای همکاری کنند علاوه بر صرفه جویی در زمان ، موفقیت سایتشان نیز زودتر صورت می گیرد.

استفاده از تجربه علمی طراحی سایت حرفه ای

در حال حاضر همه افراد حتی بدون شناخت و دانش اصول طراحی نیز می توانند با وجود ابزار و قالب های طراحی موجود در اینترنت یک وب سایت را راه اندازی کنند.بیشتر مواقع خود طراحان نیز از این ابزار استفاده می کنند ولی آن ها بخاطر تجربه و علمی که در طراحی دارند به توسعه پلتفرم های آماده می پردازند که همین تفاوت ها باعث موفقیت طراحی یک سایت توسط طراح میگردد. البته از این موضوع هم نمی توان براحتی گذشت که تجربیاتی که طراحان در این زمینه کسب کرده اند را نمی توان با هیچ راه میانبر و ترفندی جایگزین کرد.
با همکاری شرکت های طراحی و طراحان وب سایت حرفه ای باعث کاهش خسارت مادی و زمانی به علت استفاده صحیح از تجارب علمی و کاربردی طراحان وب سایت می شوید .از ابتدای طراحی و راه اندازی یک وب سایت حرفه ای می توانید شروعی پرقدرت داشته باشید و با طراحی و راهبری بهتر کاربر منجر به افزایش نرخ تبدیل کاربران به مشتریان شوید که همین موضوع باعث افزایش درآمد و فروش شما می شود. با رعایت اصول طراحی سایت حرفه ای مبتنی بر بازاریابی اینترنتی می توانید شرایط را  برای بهبود اهداف بازاریابی آنلاین آماده نمایید. یکی دیگر از نکات استفاده و همکاری با افراد متخصص توجه به جذابیت بصری همراه با تکنیک های بکار رفته در طراحی می باشد و در کل ایجاد ارتباط با یک تیم حرفه ای می تواند در آینده به پیشبرد اهداف و توسعه کسب و کارتان کمک شایانی نماید.

 
ما همراه شماییم تا وب سایت شما راه اندازی شده و بازدید آن افزایش پیدا کند و در کنار بهترین های صنفتان و یا بالاتر از همه باشید.