طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی سالهاست که از نیازهای اصلی شرکتها شده است . امروزه شرکتها حتی برای اعتبار شده نیاز به طراحی سایت شرکتی دارند.
شرکت ها برای معرفی رزومه کاری خود، فروش محصولات و خدمات جهت اهداف تجاری و بازرگانی نیاز به طراحی سایتی دارند  تا بتوانند با دیگر شرکت های هم رده خود رقابت کنند.
طراحی سایت شرکتی
شرکت های مختلف و با زمینه فعالیت های گوناگون مانند دفاتر خدماتی ، تولیدی ، فنی و مهندسی ، تجاری و بازرگانی می توانند با طراحی سایت شرکتی کسب و کار و فعالیت خود را افزایش داده و موفقیت های چشم گیری را کسب کنند.
کارشناسان ما با رعایت اصول و قواعد  طراحی و بهینه سازی می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت شما را به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند برساند.
 

برخی از کارایی های طراحی سایت شرکتی

معرفی برند تجاری
فروش وعرضه محصولات
نمایش کاتالوگ آنلاین
پرداخت آنلاین
نمایش اخبار شرکت
نمایش آمار بازدید سایت
فرم نظر سنجی خدمات
 

مزایای طراحی وب سایت شرکتی

ایجاد ارتباط با مشتری
به صرفه تر بودن نسبت به دیگر راههای تبلیغاتی
استفاده نامحدود از موضوعاتی تبلیغاتی
در دسترس بودن امکانات
ارتباط مستقیم با مشتری
تاثیرگذاری بیشتر بر روی ببینده
امکان مشاوره به کاربر

تاثیر طراحی سایت شرکتی در افزایش فروش

طراحی سایت شرکتی خوب با محتوایی که بدرد کاربران بخورد و بتوانند اطلاعات کافی از کالا و خدمات خودشان بگیرند آرام آرام می تواند در فروش آن شرکت و و افزایش زنگ خور تاثیر فراوانی داشته باشد . به گونه ای که بسیاری از کارفرمایان را به فکر گسترش زمینه کاری خود می اندازد .امروزه بوِیزه با گسترش شبکه های اجتماعی دیده شده است که بسیاری شغلهای کوچک اینترنتی بوجود آمده است که نه دفتری دارند و نه شرکتی ثبت کرده اند . نه هزینه فرساینده شرکت و شرکت داری را می دهند اما درآمد خوبی دارند .البته شبکه های اجتماعی در کنار سایت می تواند نقش چشمگیری در شکوفایی این کارهای مجازی داشته باشد.