طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی سالهاست که از نیازهای اصلی شرکتها شده است . امروزه شرکتها حتی برای اعتبار هم شده نیاز به طراحی سایت شرکتی دارند.
شرکت ها برای معرفی رزومه کاری خود، فروش محصولات و خدمات جهت اهداف تجاری و بازرگانی نیاز به طراحی سایتی دارند  تا بتوانند با دیگر شرکت های هم رده خود رقابت کنند.
طراحی سایت شرکتی
شرکت های مختلف و با زمینه فعالیت های گوناگون مانند دفاتر خدماتی ، تولیدی ، فنی و مهندسی ، تجاری و بازرگانی می توانند با طراحی سایت شرکتی کسب و کار و فعالیت خود را افزایش داده و موفقیت های چشم گیری را کسب می کنند.
کارشناسان ما با رعایت اصول و قواعد  طراحی و بهینه سازی می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت شما را به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند برساند.
 

برخی از کارایی های طراحی سایت شرکتی

معرفی برند تجاری
فروش وعرضه محصولات
نمایش کاتالوگ آنلاین
پرداخت آنلاین
نمایش اخبار شرکت
نمایش آمار بازدید سایت
فرم نظر سنجی خدمات
 

مزایای طراحی وب سایت شرکتی

ایجاد ارتباط با مشتری
به صرفه تر بودن نسبت به دیگر راههای تبلیغاتی
استفاده نامحدود از موضوعاتی تبلیغاتی
در دسترس بودن امکانات
ارتباط مستقیم با مشتری
تاثیرگذاری بیشتر بر روی ببینده
امکان مشاوره به کاربر
 

تاثیر طراحی سایت شرکتی در افزایش فروش

طراحی سایت شرکتی خوب با محتوایی که بدرد کاربران بخورد و بتوانند اطلاعات کافی از کالا و خدمات خودشان بگیرند باعث می شود که آرام آرام فروش محصولات آن شرکت افزایش پیدا کند و تاثیر فراوانی برای زنگ خور شرکت داشته باشد . به گونه ای که بسیاری از کارفرمایان را به فکر گسترش زمینه کاری خود می اندازد .امروزه بوِیژه با گسترش شبکه های اجتماعی دیده شده است که بسیاری شغلهای کوچک اینترنتی بوجود آمده است که نه دفتری دارند و نه شرکتی ثبت کرده اند . نه هزینه فرساینده شرکت و شرکت داری را می دهند اما درآمد خوبی دارند .البته شبکه های اجتماعی در کنار سایت می تواند نقش چشمگیری در شکوفایی این کارهای مجازی داشته باشد.
 

مهم ترین نکات در طراحی و قرار دادن مطلب در طراحی سایت شرکتی

یکی از مهم ترین دلایلی که صاحبان مشاغل سایت را طراحی می کنند دیده و شناخته شدن آن ها در دنیای مجازی می باشد . آن ها با استفاده از تکنیک های مختلف بازاریابی سعی می کنند نرخ تبدیل کاربران به مشتریان را افزایش دهند . یکی از صفحاتی که محتوای آن در اولین بارگذاری های سایت صورت میگیرد صفحات درباره ما در نمونه سایت شرکتی می باشد که مدیران تا مدت ها نیازی به آپدیت آن ها نمیبینند و در بین مابقی صفحات وب سایت کمتر به آن ها توجه شده است در صورتی که این صفحات می تواند نرخ تبدیل وب سایت شما به مشتری را افزایش دهد.
یکی از پربازدیدترین صفحات در یک وب سایت  صفحه درباره ما می باشد چون به طور کامل شما و کسب و کارتان را معرفی می کند و کاربر با وارد شدن به این صفحه می خواهد اطلاعات دقیقی از شما دریافت کند، پس باید در طراحی و بارگذاری این صفحه به نکات زیر توجه داشته باشید:
 

اهداف و فلسفه در نمونه سایت شرکتی

یکی از بهترین مکان ها برای معرفی در طراحی سایت  ، صفحه تماس با ما می باشد. در این صفحه می توانید به طور کامل خود را معرفی کنید، اهداف و برنامه های آینده را برای کاربر بازگو نمایید، وجه تمایز خود را با دیگر شرکت ها برای کاربر مشخص کنید. البته بهتر است تمامی این موارد را به طور خلاصه در پاراگراف های کوتاه در سایت خود بارگذاری نماییم.
 

پیشینه سایت شرکتی

در بخشی از طراحی وب سایت جدولی را طراحی کنید و از سال تاسیس شرکت تا به امروز هر گونه تغییرات و تحولات و پیشرفت های شرکت را در آن قرار دهید. با این کار شناخت کاربر به شما بیشتر شده و احساس نزدیکی بیشتری با سایت شما می کند.
 

پرسنل شرکت

 شما می توانید در قسمت اعضای سایت شرکت به معرفی کارکنان خود بپردازید و تجربیات و سمت آن ها را قرار دهید و با گذاشتن عکسی از کارکنان محیط این صفحه را از حالت رسمی خارج و به حالتی دوستانه تبدیل کنید.
 

نمایش فیلم معرفی در سایت شرکتی

شما می توانید در کنار توضیحات و رزومه خود، ویدئویی تهیه کنید و آن را در صفحه تماس با ما قرار دهید .با استفاده از تصاویر ویدئویی و افکت هایی که به آن میدهید می توانید با این کار طراحی سایت خود را برای کاربر جذاب تر کنید و ارتباط بین کاربر را با وب سایت افزایش دهید. قرار دادن این ویدئو در صفحات اجتماعی نیز می تواند به معرفی بیشتر سایت شما کمک نماید.
 

استفاده از تصاویر بصری

برای درک بهتر کاربر از محصولات و خدمات تان در طراحی وب سایت می توانید از تصویر آن ها استفاده کنید این کار به کاربر کمک می کند که دید بازتری از نوع محصول و خدمتی که شما در سایت شرکت خود ارائه میدهید داشته باشد.

طراحی یک وب سایت شرکتی شامل چه نکاتی است؟

در حال حاضر برای ایجاد افزایش رونق کسب و کار اکثریت به دنبال راهی میگردند که از طریق آن بتوانند بیشتر دیده شوند و محصولات خود را در طراحی سایت شرکتی به مشتریان شان معرفی و عرضه نمایند .یکی از این راهها استفاده از وب سایت می باشد. ولی بدلیل فراوانی روشهای مختلف طراحی ممکن است دچار گمراهی شوید در صورتیکه شما فقط باید یک وب سایت را طراحی کنید که نیازهایتان را برطرف کند.
 

هدف از ایجاد طراحی سایت شرکتی

در ابتدا باید هدف از طراحی وب سایت شرکتی را مشخص کنید.مثلا اینکه نیاز شما از این وب سایت چیست آیا فقط میخواهید محصولات یا خدماتتان را معرفی کنید ؟ یا میخواهید فروش اینترنتی و غیر حضوری در سایت خود داشته باشید .با مشخص کردن هدف راحتتر می توانید به طراحی سایت شرکتی خود بپردازید.
 

محدودیت زمانی در طراحی نمونه سایت شرکتی

دومین راه در طراحی بعد از مشخص کردن هدف تعیین محدوده زمانی است گاهی شما به دلیل محدودیت زمانی در طراحی سایت شرکتی بخواهید سریع ترین و مناسب ترین راه را برای ایجاد ساخت یک سایت انتخاب نمایید.
 

بررسی هزینه های طراحی سایت شرکتی

نکته دیگری که برای طراحی یک وب سایت باید به آن اشاره کنیم میزان پرداختی شما در قبال طراحی سایت شرکت مطابق با نیاز های شماست که ممکن است در شرایطی میزان پرداختی مد نظر شما با نیاز هایی که از یک وب سایت میخواهید با هم برابری نکند و مجبور شوید از بخش هایی از سایت چشم پوشی نمایید.
 

مشورت و راهنمایی تخصصی در طراحی وب سایت شرکتی

بهتر است قبل از شروع هر کاری با افراد متخصص مشور ت کنید و از آن ها در رابطه با اینکه چگونه یک وب سایت  بهتری داشته باشید کمک بگیرید. قطعا با مشاوره و تحقیق به راه حل بهتری دست می یابید.
 

انتخاب روش مناسب برای طراحی سایت شرکتی

حالا با توجه به روشهای ذکر شده بالا و بررسی آ ن ها می توانید بهترین انتخاب در طراحی یک سایت را داشته باشید.
 

استفاده از قالب های پیش ساخته در طراحی وب سایت شرکتی

اگر بحث مالی برای شما پر رنگ تر از بقیه خواسته هایتان می باشد بهتر است از روش های ارزان که برای این کار در نظر گرفته شده است استفاده نمایید. یکی از این روش ها استفاده از قالب های پیش ساخته است که بعد از انتخاب شما می توانید خیلی سریع وب سایت مد نظرتان را بالا بیاورید. تنها اشکال این روشها این است که محدودیت استفاده از امکانات را دارد و به نوعی دست شما برای تغییرات زیاد در آن بسته است.همچنین باید در نظر بگیرید تمامی این امکانات و قالب های انتخاب شده به کارفرمایان مشابه شما نیز فروخته می شود.
 

کد نویسی اختصاصی وب سایت شرکتی

یکی دیگر از این روش ها طراحی و کدنویسی اختصاصی سایت  می باشد که در مقایسه با روش های بالا نیازمند زمان و هزینه بیشتر می باشد .و تنها زمانی توصیه می شود که دیگر روش ها پاسخگوی نیاز های شما نباشد.به عنوان مثال شما یک ایده و طرحی را می خواهید که فقط باید مختص پروژه مشا طراحی و پیاده سازی شود.
 

استفاده از سایت ساز طراحی سایت شرکتی(cms)

یکی از روش های جدید و بروز در تولید و طراحی سایت شرکتی استفاده از سیستم های مدیریت محتوا (cms) است. که امروزه بخش عظیمی از سایت های از این روش طراحی شده و در حال استفاده می باشند. cms  هایی مانند جوملا و وردپرس به دلیل امکانات زیادی که در اختیار کاربر قرار میدهد طراحان زیادی را به خود جذب کرده که تمایل دارند چه در پروژه های حرفه ای و چه طراحی یک سایت ساده و یا حتی ایجاد شبکه های اجتماعی از امکانات و ابزارهای بی نظیر این روش استفاده کنند. استفاده از این روش مستلزم دانش فنی می باشد. که شما میتوانید با شرکت طراحی سایت معتبر در این زمینه همکاری داشته باشید.
 

استفاده از سورس های آماده و تغییر آن ها در طراحی وب سایت شرکتی

در دنیای مجازی امروزه زیاد با سورس کدهای آماده ، اسکریپتهای آماده برای ساخت سایت های مختلف برخورد کرده اید در صورتیکه فکر میکنید دانش کافی برای ایجاد طراحی یک وب سایت را دارید و میخواهید در سریع ترین زمان ممکن به هدف برسید می توانید با خرید این کد ها از یک منبع معتبر و یک شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت کنید.دقت داشته باشید به دلیل فراوانی این کد ها در شرکت های طراحی سایت به صورت رایگان و یا با قیمتی ارزان تر از دیگر جاها که در سطح اینترنت ارائه میگردد احتمال اینکه کدها دارای باگ امنیتی و یا مخرب باشند زیاد است . پیشنهاد می گردد از شرکت طراحی سایت معتبری استفاده کنید که از کد نویسی اختصاصی استفاده میکند.